„MediaMarkt jest pierwszym adresem dla współczesnych konsumentów, zapewniając zawsze kompleksową ofertę produktów i usług dopasowanych do zmieniających się potrzeb kupujących. Dlatego cieszymy się, że możemy uzupełnić naszą ofertę o nowe produkty marki Haier, które są nie tylko innowacyjne i funkcjonalne, ale wyróżniają się również ciekawym i nowoczesnym designem. Produkty Haier doskonale odpowiadają na wysokie wymagania użytkowników nowych technologii” – powiedział Alpay Güner, CEO MediaMarktSaturn Polska.
„Globalna strategia Haier zakłada ciągłe poszerzanie i rozwijanie swej obecności na światowych rynkach w segmencie premium. Przyszedł czas także na Polskę.” – powiedział Marcin Majchrzak, General Manager Haier Group Poland. „Dlatego cieszymy się, że dzięki współpracy z MediaMarkt, jeszcze większe grono konsumentów szukających niezawodnych i innowacyjnych produktów AGD będzie mogło cieszyć się z użytkowania naszych lodówek, pralek i chłodziarek do wina, a także piekarników, okapów czy płyt grzewczych do zabudowy, które cechuje nowoczesny design, wygoda użytkowania i zaawansowane technologie, w tym Internet of Things.”
W celu zapoznania się z najnowszymi produktami marki Haier, MediaMarkt zaprasza do specjalnej strefy producenta w warszawskich sklepach w CH Arkadia oraz przy ul. Ostrobramskiej 79, a także w CH M1 w Markach k. Warszawy. Klienci znajdą tam najnowsze chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki, pralki, pralko-suszarki, a także produkty AGD do zabudowy. Kolejne strefy Haier pojawią się już wkrótce w kolejnych sklepach MediaMarkt w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie i w Czeladzi.
tagi: MediaMarkt , Haier , sieć sprzedaży , współpraca , produkty , urządzenia gospodarstwa domowego , sprzedaż , handel , konsument ,
„Nagroda Orła ESG to dla nas ogromne wyróżnienie” - z...
Wojna cenowa między największymi na rynku dyskontami jest...
Żabka oficjalnie otworzyła nowoczesne centrum logistyczne w...
Trwają prace nad nową ustawą o Rzeczniku MŚP...
Zawirowania w światowym handlu...
Rodzimym firmom przyda się promocja ze strony instytucji...
Firmy skupiają się na gromadzeniu zapasów...
Światowi dostawcy nie nadążają z dostawami do Polski...