Nowości

Temar z nową marką BIO!

Poniedziałek, 14 września 2020
Firma Temar jako czołowy dystrybutor światowych marek chcąc sprostać oczekiwaniom świadomych konsumentów rozpoczęła produkcję wyrobów organicznych!
Sery żółte w plastrach pod brandem KLARMA to przede wszystkim naturalne składniki pochodzące z ekologicznych gospodarstw, opatrzone certyfikatem BIO. Brak konserwantów, polepszaczy smaku, chemicznych barwników i innych elementów, sztucznie podnoszących wartość produktu – gwarantuje producent. Wzrost popularności żywności naturalnej i pochodzącej z certyfikowanych gospodarstw wynikający w głównej mierze z coraz dynamicznie rosnącej świadomości ekologicznej i zdrowotnej konsumenta. Kategoria rozwija się lepiej niż produkty konwencjonalne, dlatego należy podążać za trendem i dopasowywać strategię firmy.

Jak podkreśla Aleksandra Makowska Marketing Manager w firmie Temar „Zadbaliśmy o nową linię bio z gwarancją najlepszej jakości. Klarma to produkt ekologiczny, pochodzący z gospodarstw rolniczych spełniających ścisłe normy nakładane przez Unię Europejską. Zdecydowaliśmy się na współpracę z małą mleczarnią, wspierając tym samym ekologiczne rolnictwo. Nie będzie to jednak jedyna linia z portfolio nowych produktów w tym roku” 


tagi: Temar, BIO, sery żółte w plastrach, KLARMA,