Kampanie i Promocje

Wyrusz w wirtualną podróż do Czech z marką Žatecký!

Piątek, 07 sierpnia 2020
Marka Žatecký zaprasza w podróż do Czech wraz z dwoma znanymi standuperami Michałem Kempą i Piotrem Szumowskim. W ramach nowego travel vloga standuperzy pokażą Czechy od dość nietypowej strony. Emisja „Dobrych Novin z Czech” ruszyła 6 sierpnia br.
Nowy format jest kontynuacją współpracy z komikami, którzy dotychczas na kanale You Tube o nazwie Dobre Noviny, co tydzień komentowali pozytywne wiadomości z Polski i świata. W najnowszym programie Michał Kempa i Piotr Szumowski w charakterystyczny dla siebie, humorystyczny sposób zaprezentują widzom ciekawe strony Czech, przeplatając to nieco absurdalnymi skeczami.

Zapraszamy naszych widzów w nietypową podróż. Nasi wysłannicy do Czech pokażą ciekawe i zabawne strony Czech jakich jeszcze nie znamy – mówi  Anita Matuszewska, Starszy Specjlaista ds Marketingu w Carlsberg Polska. – Szczególnie  teraz, gdy możliwości podróżowania są bardzo ograniczone, nasz program jest ciekawym i wesołym sposobem na wyprawy online. Mamy nadzieję, że spodoba sie on naszym konsumentom.

Program składa się z 10 odcinków, pierwszy wyemitowany został 6 sierpnia, zaś  emisje kolejnych planowane są co tydzień, w czwartki o godzinie 18.00. Obejrzeć je można na stronie www.youtube.com/DobreNovinyZatecky.

Materiały powstają we współpracy ze Stand Up Polska, za realizację i stronę kreatywną kampanii odpowiadają agencje Initiative oraz Reprise, a za produkcję Dynamo Film.

tagi: Žatecký , piwo ,