Kampanie i Promocje

Energia ze zbóż – nowa kampania płatków Lubella

Wtorek, 04 sierpnia 2020
Jak brzmi energia ze zbóż? Właśnie tego dowiadujemy się w kolejnej kampanii Lubelli – dedykowanej płatkom śniadaniowym. Pełen chrupania i dziecięcej zabawy spot to kolejna odsłona komunikacji pod hasłem „Najlepsze ze zboża”.
W nowej kampanii telewizyjnej Lubella pokazuje, że jej płatki śniadaniowe to energia ze zbóż – zapewniająca dzieciom moc do beztroskiej zabawy.

Dźwięki ziarna i chrupania połączone ze stukaniem sztućców, odgłosami sypiących się płatków i dolewanego mleka, przenikają się z dźwiękami dziecięcej zabawy i śmiechu. Tak powstał charakterystyczny rytm, który w unikalny sposób oddaje energię pochodzącą z płatków zbożowych Lubella.

Płatki od Lubelli nie tylko doskonale smakują, ale są też wartościowym produktem. Lubella w nowym spocie podkreśla dobry skład swoich produktów z pełnym ziarnem, z naturalnymi minerałami i witaminą B1 oraz bez oleju palmowego i syropu glukozowego.

Nowa kampania Lubelli emitowana będzie w największych stacjach telewizyjnych oraz w social mediach (Facebook + Instagram).

Zobacz i posłuchaj energii ze zbóż w płatkach Lubella: https://youtu.be/BHFWEjICYGg
Start kampanii: 3.08.2020 r.
Agencja reklamowa: GPD
Dom mediowy: Starcomtagi: energia ze zbóż , kampania , płatki , Lubella ,