Nowości

Pawełek Duo Kokos i Peanut Butter – limitowane nowości od E.Wedel

Czwartek, 30 lipca 2020
W portfolio E.Wedel pojawił się kultowy baton w dwóch limitowanych odsłonach: Pawełek Duo Kokos oraz Pawełek Duo Peanut Butter. Nowości doskonale łączą oryginalną wedlowską czekoladę i rozpływające się w ustach nadzienie, a razem idealnie sprawdzą się jako słodkie przekąski.
Sezonowe nowości od E.Wedel świetnie wpisują się w obowiązujące trendy, w których od kilku lat gustują konsumenci.
xx.JPG

Pawełek Duo Kokos to wariant, który stanowi wyjątkową kompozycję wedlowskich, czekoladowych połączeń. Baton został stworzony z dwóch rodzajów oryginalnej wedlowskiej czekolady: od spodu białej karmelowej, od góry – gorzkiej. Niezwykły smak powstał dzięki, idealnie skomponowanym proporcjom. Oryginalne połączenie dopełnia pyszny środek –aksamitne, rozpływające się w ustach nadzienie o smaku kokosowym.

Z kolei Pawełek Duo Penuat Butter został stworzony z myślą o wielbicielach słodko-słonych przekąsek. Tak jak każdy Pawełek Duo, nowy wariant łączy wedlowskie czekoladowe nuty smakowe. Delikatne nadzienie o smaku orzeszków ziemnych zostało zamknięte od spodu – klasyczną czekoladą gorzką, a od góry – białą karmelową.

W stałej ofercie Pawełków znajdziemy aż pięć różnych smaków: czekoladowy, śmietankowy, advocat, toffee oraz caffe latte. Dodatkowo, rok temu do sprzedaży dołączył Pawełek Duo, który stanowi połączenie czekolady gorzkiej z białą karmelową.

Na sklepowych półkach Pawełek Duo Kokos i Peanut Butter będą dostępne od końca sierpnia 2020 do wyczerpania zapasów. tagi: Pawełek Duo Kokos, Peanut Butter, E.Wedel ,