Wiadomości

Innowacyjne produkty do dezynfekcji całych pomieszczeń

Wtorek, 14 lipca 2020
Grupa Aristo Sp. z o.o. - lider rynku usług dezynfekcji w Polsce wprowadza na rynek nową markę! EpidAIR, bo o niej mowa, to gama profesjonalnych środków do samodzielnego wykonywania dezynfekcji powierzchni metodą zamgławiania bez wykorzystania specjalistycznego sprzętu! Koszt dezynfekcji? Zaledwie 10 gr za metr kwadratowy!
 
 
Dezynfekcja powierzchni metodą zamgławiania jeszcze nigdy nie była tak prosta! EpidAIR to profesjonalna gama środków przeznaczonych do dezynfekcji w mieszkaniach, biurach, sklepach czy wreszcie w restauracjach i pokojach hotelowych. Produkty EpidAIR usuwają bakterie, wirusy i grzyby, skutecznie dezynfekując wszystkie powierzchnie.
 
s_e.jpg 

Jak to działa?

Środek dezynfekujący posiada formułę silnie skondensowanego aerozolu ze specjalistycznym zaworem pozwalającym na rozpylenie środka na odległość 4m, co znacznie ułatwia i przyspiesza czas przeprowadzenia dezynfekcji. Dzięki zastosowanej technice opakowania czas niezbędny do wykonania dezynfekcji średniej powierzchni pomieszczenia wynosi zaledwie kilka sekund. Dezynfekcja poszczególnych przedmiotów staje się jeszcze prostsza. Wystarczy jedynie rozpylić preparat na przeznaczonej do dezynfekcji powierzchni.  
 
s1.jpg 

Skuteczność

EpidAIR to produkty przeznaczone do zwalczania bakterii, wirusów i grzybów. Skład preparatu zapewnia także skuteczność w walce w koronawirusem SARS-CoV2 – Zależało nam na stworzeniu skutecznego produktu skierowanego zarówno do klientów profesjonalnych, jak i użytkowników domowych – mówi Anna Majoch, Prezes Zarządu Grupy Aristo. – Chcieliśmy przekłuć nasze wieloletnie doświadczenie i pozycję lidera usług dezynfekcji w stworzenie marki, która zapewni możliwość samodzielnego wykonywania dezynfekcji metodą zamgławiania bez wykorzystania specjalistycznego sprzętu czy ponoszenia wysokich kosztów – dodaje. 

I udało się! EpidAIR jako pierwszy w Polsce produkt otrzymał pozytywną rekomendację oraz certyfikat „Clean&Safe” nadawany przez Europejski System Certyfikacji. – To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Potwierdza, że wprowadzany przez nas produkt spełnia najwyższe standardy i wymagania, jakie powinno się stawiać tego typu produktom w czasach pandemii – mówi Majoch. – Poza walorem bezpieczeństwa przyłożyliśmy także ogromną wagę do kwestii komfortu – dodaje. 
Produkty EpidAIR zostały wyprodukowane aż w 3 wersjach zapachowych (kwiat bawełny,
zielona herbata, cytrusy), co pozwala na całkowitą neutralizację nieprzyjemnego zapachu środka dezynfekującego oraz zapewnia poczucie świeżości dezynfekowanych powierzchni przez długi czas. Co ważne, produkty EpidAIR nie pozostawiają żadnych śladów na dezynfekowanych powierzchniach i nie wymagają zmywania.
 
s2.jpg 

Ile to kosztuje?

Poza skutecznością bardzo ważna jest także cena. Dotychczas kompleksowa dezynfekcja powierzchni metodą zamgławiania była możliwa jedynie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu czy za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy świadczącej tego typu usługi.
Do teraz! Produkty EpidAIR najdają się do samodzielnej dezynfekcji powierzchni metodą zamgławiania. Jedno opakowanie produktu wystarcza dezynfekcję ponad 500 m.kw, co przekłada się na cenę około 10 groszy za 1 metr kwadratowy! – Do grona naszych klientów należą w znacznej mierze klienci profesjonalni. Produktów EpidAIR używają do dezynfekcji powierzchni biurowych, pokoi hotelowych, sklepów czy restauracji – mówi Anna Majoch. – Odnotowujemy jednak ogromną ilość zamówień z sektora B2C od użytkowników domowych. Produkt nadaje się bowiem idealnie do profilaktycznej dezynfekcji mieszkania czy przedmiotów codziennego użytku – dodaje. 
Preparaty EpidAIR z powodzeniem nadają się także do użytkowania w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, placówkach służby zdrowia, szkołach i przedszkolach czy wreszcie w środkach transportu.
 
migacz_1_.gif 
 
Informacje o produktach dostępne są na stronie internetowej producenta: www.epidair.com

tagi: Aristo, EpidAIR, ,