Drogeria

Pianki i lakiery Styling Effect Joanna

Wtorek, 16 czerwca 2020
LAKIER DO WŁOSÓW – OBJĘTOŚĆ 250ml/ 10zł
Lakier do włosów Objętość utrwala na długo, ale elastycznie, co daje naturalny efekt na włosach. Suchy rozpył oraz zbilansowana ilość dodatków zapobiegają obciążaniu włosów. W formule produktu zastosowano innowacyjny polimer stylizujący, który nadaje włosom optymalną objętość bez nadmiernego usztywnienia i sklejenia. Lakier może być stosowany na 2 sposoby: na całość włosów albo jedynie u nasady dla uzyskania efektu uniesienia włosów przy nasadzie.
 
LAKIER DO WŁOSÓW Z KERATYNĄ - BARDZO MOCNY 250ml/10zł
Lakier do włosów z Keratyną zapewnia fryzurze bardzo mocne utrwalenie przy zachowaniu naturalnej elastyczności i lekkości. Nadaje włosom połysk i zabezpiecza je przed puszeniem się i elektryzowaniem. Nie obciąża włosów, nie skleja ich i daje się łatwo wyczesać.
 
LAKIER DO WŁOSÓW Z KERATYNĄ – EKSTRAMOCNY 250ml/10zł
Lakier do włosów z Keratyną zapewnia fryzurze ekstramocne utrwalenie przy zachowaniu naturalnej elastyczności i lekkości. Nadaje włosom połysk i zabezpiecza je przed puszeniem się i elektryzowaniem. Nie obciąża włosów, nie skleja ich i daje się łatwo wyczesać.
 
PIANKA DO WŁOSÓW - OBJĘTOŚĆ I ELASTYCZNOŚĆ 150ml/10zł
Pianka do włosów Objętość i Elastyczność kondycjonuje włosy i zapewnia im właściwy poziom termoochrony – niezbędny dla zabiegów modelujących z użyciem ciepła. W formule produktu zastosowano innowacyjny polimer stylizujący, który nadaje włosom optymalną objętość bez nadmiernego usztywnienia i sklejenia. Pianka może być stosowana na 2 sposoby: na całość włosów albo jedynie u nasady dla uzyskania efektu uniesienia włosów przy nasadzie.
 
PIANKA DO WŁOSÓW - BARDZO MOCNA 150ml/10zł
Pianka do włosów bardzo mocna stylizuje fryzurę zapewniając jej długotrwale zwiększoną objętość. Nawilża włosy i nadaje im połysk. Jest lekka, nie obciąża włosów i ich nie skleja. Formuła produktu zawiera wzmacniająca włosy keratynę.
 
PIANKA DO WŁOSÓW – EKSTRAMOCNA 150ml/10zł
Pianka do włosów ekstramocna stylizuje fryzurę zapewniając jej długotrwale zwiększoną objętość. Nawilża włosy i nadaje im połysk. Jest lekka, nie obciąża włosów i ich nie skleja. Formuła produktu zawiera wzmacniająca włosy keratynę.
 tagi: pianki, lakiery, Styling Effect Joanna,