Wiadomości

Kalendarz od Carlsberga

Piątek, 30 października 2009
Jak co roku marka Carlsberg przygotowała dla swoich konsumentów limitowane 10-paki piwa z unikalnym kalendarzem na 2010 rok. Specjalne multipaki z prezentem od marki będą dostępne już od listopada 2009.

Kalendarz ilustrowany jest zdjęciami z różnych zakątków ziemi. Na kartach kalendarza widnieją zdjęcia m.in. egzotycznych wysp - Malediwów, Tajlandii, Brazylii, Argentyny, Francji, Antarktydy, a także nietypowych sportów uprawianych przez cały rok na wielu krańcach świata - od skoków narciarskich z klifów czy windsurfingu, po lot balonem i spadochronowe akrobacje.

W tym roku, w okresie przedświątecznym, tradycyjnie przygotowaliśmy dla naszych konsumentów charakterystyczne kalendarze Carlsberga, dołączane do 10-paków ‘prawdopodobnie najlepszego piwa na świecie'. Mam nadzieję, że nowy 2010 rok będzie udany dla wszystkich naszych konsumentów, a kolejne karty z kalendarza będą przywodzić im na myśl miłe chwile, spędzone przy piwie Carlsberg" - mówi Agata Pietrzyk, Junior Brand Manager w Carlsberg Polska.

Specjalne 10-paki piwa Carlsberg z prezentem w formie kalendarza dostępne będą przede wszystkim w największych sieciach w całej Polsce - hipermarketach i supermarketach.

Autorem opracowania graficznego kalendarza jest agencja Saatchi&Saatchi Polska.

(Maja Święcka)

tagi: Carlsberg ,