Kategorie produktów

VAN PUR przeznacza 2 mln zł na walkę z koronawirusem

Środa, 08 kwietnia 2020 HURT & DETAL Nr 04/170. Kwiecień 2020
Van Pur S.A. – największa polska spółka piwowarska, producent marek takich jak Łomża, Karpackie czy Cortes – włącza się do walki z pandemią koronawirusa w Polsce. Pierwszy milion złotych przekaże na wsparcie szpitali, drugi przeznaczy na Fundusz dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Mając na uwadze najnowsze doniesienia, zarząd firmy podjął decyzję o przekazaniu 1 miliona złotych na wsparcie najbardziej potrzebujących szpitali w okolicach zakładów należących do grupy. Kwota zasili środki służby zdrowia na zakup najważniejszego sprzętu medycznego, środków ochrony oraz wsparcie personelu.

Spółka wesprze również małe i średnie przedsiębiorstwa z rejonu Podkarpacia, aby ograniczyć negatywne ekonomiczne skutki pandemii. Na ten cel Van Pur przeznaczy 1 milion złotych i uruchomi lokalny fundusz solidarnościowy, aby pomóc przedsiębiorcom,  którzy na skutek pandemii mają lub mogą mieć problemy z kontynuacją działalności. Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem mailowym: solidarnizbiznesem@vanpur.com.


tagi: VAN PUR , walka z koronawirusem ,