Z rynku FMCG

Zostań w domu – praca zdalna z InsERT 1/3 taniej

Środa, 25 marca 2020
Licencje na pracę zdalną/oddziałową do programów InsERT GT teraz o 1/3 tańsze. Krajowy lider oprogramowania dla MSP reaguje na trudną sytuację firm związaną z epidemią koronawirusa i umożliwia pracę z domu wraz z obniżeniem kosztów.
Ze względu na pandemię koronawirusa i środki ostrożności, w tym konieczność pozostania w domu i unikania bezpośrednich kontaktów, biura rachunkowe oraz firmy, które pracują na programach linii InsERT GT, mogą o 1/3 taniej kupić licencję na pracę zdalną/oddziałową do Subiekta, Rewizora, Rachmistrza, Gratyfikanta i Gestora. Dzięki temu rozwiązaniu specjaliści, przedsiębiorcy i ich pracownicy mogą korzystać online z pełnych funkcjonalności poszczególnych programów nie opuszczając swoich domów. W ten sposób mogą wesprzeć funkcjonowanie swoich firm i firm klientów w okresie, który jest pełen wyzwań dla każdego biznesu.

Licencje na pracę zdalną/oddziałową do programów Rewizor, Rachmistrz i Gratyfikant GT dostępne są w dwóch wersjach – dla biur rachunkowych oraz dla pozostałych firm, które chcą mieć możliwość korzystania z programu poza miejscem wskazanym w karcie rejestracyjnej.

Biura rachunkowe

Dzięki licencji praca biur rachunkowych możliwa jest poza biurem oraz poza jednostką klienta, czyli np. w prywatnym mieszkaniu właściciela lub pracownika biura. Pracować można również na komputerze przenośnym przypisanym do jednostki organizacyjnej biura, niezależnie od miejsca pracy na tym komputerze, również w siedzibie klienta biura rachunkowego. W tym wypadku obowiązuje jednak ograniczenie czasowe do 12 godzin pracy miesięcznie w siedzibie danego klienta, a także na komputerze stacjonarnym w jednostce organizacyjnej klienta biura, gdzie mogą być przetwarzane wyłącznie dane tego klienta.

Pozostałe firmy

Wersja licencji dla firm umożliwia przetwarzanie danych wszystkich jednostek organizacyjnych przedsiębiorstwa poza siedzibą wskazaną w karcie rejestracyjnej licencji zwykłej. Dzięki temu możliwa jest legalna praca na danych przedsiębiorstwa w domu pracownika, w przypadku przetwarzania danych wszystkich jednostek organizacyjnych firmy lub w innym jej oddziale.

Więcej o licencjach zdalnych/oddziałowych InsERT GT https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/licencja_zdalna_oddzialowa.htmltagi: praca zdalna , InsERT , oprogramowania dla MSP , bezpieczeństwo , finanse , ekonomia , technologie IT ,