Wiadomości

Auchan wypłaci pracownikom wyjątkową premię w wysokości 500 złotych

Środa, 25 marca 2020
Od początku epidemii koronawirusa ekipy sklepów oraz e-commerce Auchan zapewniają ciągłość zaopatrzenia dla polskich klientów. Ich wyjątkowe zaangażowanie pozwoliło otwierać dzień po dniu wszystkie sklepy Auchan oraz zapewnić usługi z dostawą do domu przez Auchan Direct.
Dzisiaj zarząd Auchan Retail Polska postanowił również finansowo podziękować pracownikom sklepów oraz e-commerce za tę wyjątkową mobilizację, otrzymają oni wyjątkową premię w wysokości 500 złotych w najbliższych tygodniach.

„Chciałbym gorąco i szczerze podziękować wszystkim naszym współpracownikom sklepów oraz e-commerce, którzy doskonale wypełnili swoją misję zapewnienia codziennie dostępności produktów spożywczych dla naszych klientów. Przeżywamy bezprecedensowy kryzys, a zaangażowanie naszych pracowników jest wyjątkowe! Premia w wysokości 500 złotych, to sposób wyrażenia uznania za jakość zaangażowania i mobilizacji w służbie polskim klientom i mieszkańcom. Będziemy nadal zaopatrywać nasze sklepy, ale naszym priorytetem jest oczywiście zapewnienie bezpieczeństwa i zdrowia naszych zespołów i naszych klientów. Wdrożyliśmy już odpowiednie środki ochronne we wszystkich naszych sklepach: wprowadziliśmy zasady odpowiedzialnych zachowań i przestrzegania odległości minimum 1,5 metra między ludźmi, zamontowaliśmy specjalne ochronne płyty z pleksi na kasach, zaopatrzyliśmy pracowników, którzy pozostają w bezpośrednim kontakcie z klientem w osłony na twarz oraz  żele dezynfekujące i rękawiczki jednorazowe tak dla pracowników, jak i klientów..… ”- oświadczył Gérard Gallet dyrektor generalny Auchan Retail Polska.


tagi: Auchan Retail Polska wypłaci premię w wysokości 500 złotych ,