Wiadomości

Stokrotka wprowadza kolejne środki ostrożności

Wtorek, 24 marca 2020
W trosce o zdrowie oraz bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników Stokrotka Sp. z o.o. podjęła decyzję o wdrożeniu kolejnych działań prewencyjnych w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce.
W sklepach Stokrotki pojawiły się już ekrany ochronne na stanowiskach kasowych oddzielających pracowników od klientów. Ponadto zostały zamontowane kolorowe taśmy na podłogach wskazujące klientom bezpieczną odległość pomiędzy klientami oraz  pracownikami.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa naszym klientom i pracownikom. Jednocześnie kierujemy do nich prośby o dostosowanie się do wszystkich zaleceń, dzięki którym uda się zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem. -  podkreśla Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu, dyrektor sprzedaży i marketingu Stokrotka Sp. z o.o.

To już kolejne środki ostrożności wdrożone przez Stokrotkę w obliczu walki z koronawirusem w ostatnich dniach. Firma prowadzi m.in. dodatkowe kontrole czystości i dostępności środków higienicznych oraz dba o regularną dezynfekcję klamek, uchwytów, koszyków, wózków oraz blatów roboczych. Skróciła również godziny pracy większości swoich sklepów (szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej firmy https://stokrotka.pl/zmiana-godzin-funkcjonowania-sklepu/).tagi: Stokrotka, środki ostrożności, bezpieczeństwo, koronawirus,