Nowe placówki handlowe

Nowy sklep SPAR Express w gminie Gromadka

Poniedziałek, 23 marca 2020
Wasz Sklep SPAR – należący do SPAR Group wyłączny operator licencji SPAR na terenie Polski – otworzył nowy sklep przy ulicy 11 Listopada w gminie Gromadka, w województwie dolnośląskim. Dla klientów dostępne jest 211m² sali sprzedaży, a także parking. Klientów sklepu czekają atrakcyjne promocje i oferty specjalne.
„Chcemy zapewnić naszym klientom doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie. Nasi Partnerzy detaliczni, którzy dołączają do sieci SPAR doskonale znają potrzeby klientów w swoim regionie. Łączymy ich wiedzę z najwyższymi standardami Grupy SPAR, które także bazują na trosce o zadowolenie oraz wygodę konsumentów. Dostrzegamy ich oczekiwania w zakresie świeżości produktów, dlatego w naszych sklepach oferujemy stały dostęp do świeżych artykułów spożywczych wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach” – powiedział Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu Wasz Sklep SPAR.

Sieć zarządzana przez Wasz Sklep SPAR przekroczyła 210 placówek i jest znacząco większa niż poziom założony na 2020 rok. Wasz Sklep SPAR zakłada, że do sieci rocznie będzie dołączać co najmniej 50 nowych sklepów. Tym samym, w ciągu czterech lat sieć obejmie ponad 400 placówek. Będą one zaopatrywane z dwóch, a docelowo trzech, rozbudowanych centrów dystrybucyjnych w całej Polsce. Ponadto, sieć planuje wspierać detalistów w obszarze działań promocyjnych i marketingowych oraz produktami marki własnej.

Wasz Sklep SPAR rozpoczął już współpracę z Omni Global Sourcing Solutions Inc. oraz Daymon Worldwide Inc. Celem współpracy ze strategicznymi partnerami jest pozyskiwanie produktów i wdrażanie marki własnej. W systemie logistycznym sieci jest dostępnych ponad 7.500 produktów od prawie 500 dostawców.tagi: SPAR Express, nowe placówki handlowe,