Kategorie produktów

Loteria Hochland. Dzielimy się z Wami nagrodami!

Sobota, 14 marca 2020 HURT & DETAL Nr 03/169. Marzec 2020
Hochland startuje z ogólnopolską loterią. Do wygrania jest 5 samochodów Jeep Renegade oraz codzienne nagrody pieniężne – 25 x 100 zł. Loteria potrwa do 6 kwietnia.
W czasie trwania akcji należy kupić dowolny ser Hochland z etykietą promocyjną i zarejestrować na stronie www.loteria-hochland.pl specjalny kod, który znajduje się na opakowaniu. Dodatkowo za każdy kod uczestnicy będą mogli otrzymać jeden z 20 wyjątkowych przepisów na dania z serkami Hochland. Więcej zarejestrowanych kodów to więcej kulinarnych inspiracji! Należy pamiętać o zachowaniu etykiety promocyjnej z kodem – jej okazanie będzie podstawą do odbioru wygranej. Losowanie nagród głównych odbędzie się 28.04.2020 r.

Loteria będzie komunikowana za pomocą zintegrowanych działań 360°: ogólnopolska kampania telewizyjna, promocja w radiu, digitalu oraz social mediach. Loteria Hochland będzie promowana w prasie handlowej, na materiałach POS oraz w ramach działań PR w mediach branżowych, ogólnoinformacyjnych i konsumenckich.tagi: Loteria Hochland, Jeep Renegade,