Kampanie i Promocje

Tymbark Vitamini prezentuje piękno – w każdej postaci

Wtorek, 21 stycznia 2020
Tymbark w komunikacji poświęconej sokom Vitamini skupia się na pięknie, a właściwie na różnych jego odsłonach. Marka podkreśla, że bez względu na okoliczności i różnice między kobietami, każda z nich jest piękna i każda ma prawo czuć się dobrze w swojej skórze.
W swojej kampanii Tymbark podkreśla, że nie ma oczywistych szablonów czy standardów, według których możemy czuć w sobie piękno. Przedstawione w spocie kobiety są różne i dzięki temu każda z nich jest wyjątkowa. Vitamini zachęca do wsłuchania się w głos wewnętrznego piękna i w emocjonalnym spocie przypomina, że niezależnie od nastroju, rozmiaru, podejścia do życia i dbania o urodę, czy wieku… jest ono z nami zawsze. Marka zachęca do pielęgnowania swojego piękna i podkreślania różnorodności.

„Jesteś piękna. Dbaj o to” – podkreśla hasło kampanii.

Kampanii towarzyszy również wprowadzenie nowego opakowania soków w formacie 1 l. Produkty Vitamini będą teraz dostępne w wygodnej, ergonomicznej, litrowej butelce PET. Dodatkowo cała linia zyskała nowy, lżejszy i jeszcze bardziej apetyczny design. Nowe opakowanie to idealne rozwiązanie dla wszystkich chętnie sięgających po ulubione, marchewkowe i marchewkowo-owocowe smaki, a zarazem ceniących wygodę.

Vitamini to linia soków marchwiowych i marchwiowo-owocowych dedykowana w głównej mierze kobietom – dlatego Tymbark wspiera je w akceptacji siebie. Soki Vitamini pomagają wydobyć naturalne piękno dzięki zawartości witaminy A – pochodzącej z beta-karotenu z marchewki – uznawanej za sekret zdrowej i promiennej cery. Pyszny, przecierowy sok z marchwi i owoców jest źródłem witamin: C i E, które pomagają zachować zdrowy, młody wygląd i dobre samopoczucie. Oprócz nowych butelek litrowych, Tymbark oferuje soki Vitamini także w butelkach 300 ml.

Poza spotami telewizyjnymi, kampania opiera się także na emisji w serwisach VOD oraz komunikacji w social mediach i w punktach sprzedaży.

tagi: Tymbark Vitamini,