Nowości

Świętuj wyjątkowe okazje słodkościami z portfolio E.Wedel

Poniedziałek, 20 stycznia 2020
Uśmiech na twarzach dziadków, radość ukochanej osoby czy celebrowanie wyjątkowej okazji w gronie najbliższych. Z nową ofertą okazjonalną od E.Wedel uprzyjemnisz każdą chwilę. Poznaj tegoroczne portfolio najbardziej czekoladowej marki w Polsce i obdaruj bliskich słodką przyjemnością.
Tegoroczne portfolio produktowe E.Wedel zaskoczy najbardziej wymagających konsumentów – tych, którzy szukają słodkich upominków i tych, którzy po cichu na nie liczą. Po raz pierwszy w ofercie czekoladowej marki pojawi się „Pralina dla Ciebie”, czyli pudełko czekoladek, które w środku skrywa 12 pralinek o wyjątkowym kształcie prezentu. Każda z nich z nadzieniem o smaku mleczno-orzechowym. Nową, elegancką obwolutę zyskają natomiast „Wiśnie z alkoholem”, czyli praliny wykonane z oryginalnej wedlowskiej czekolady deserowej. To produkt dla fanów owocowych przyjemności. W każdej pralince ukryto owoc wiśni, zatopiony w alkoholowym likierze.
    
a1.JPG

W E.Wedel od zawsze staramy się, by oferta okazjonalna była atrakcyjna dla konsumenta. Nie tylko pod kątem smaku, ale też warstwy wizualnej. Dzięki temu nasze produkty – szczególnie praliny – w okolicach takich dni, jak Dzień Babci i Dziadka czy Walentynki, cieszą się ogromną popularnością. Staramy się, by wśród zróżnicowanej oferty, każdy znalazł to, co bliskiej mu osobie, sprawi największą przyjemność – mówi Dominika Igielińska, Koordynator Komunikacji Marketingowej E.Wedel.

Z okazji zbliżających się dni specjalnych – Walentynek, Dni Babci i Dziadka czy Dnia Kobiet, w ofercie E.Wedel nie mogło zabraknąć także dekorowanych pianek Ptasie Mleczko®. W tym roku wariant waniliowy oraz Strawberry Shake udekorowano w serca, które nawiązują także do odświeżonych opakowań obu smaków.

a2.JPG
tagi: E.Wedel, słodycze,