Rozmowy niefiltrowane

By obroty nie malały…

Niedziela, 15 grudnia 2019 HURT & DETAL Nr 12/166. Grudzień 2019
Okres przedświąteczny jest bardzo gorący w handlu i tym samym bardzo pracowity. Sprzedajemy dużo towaru w tym okresie i trzeba stale pilnować, by nie zabrakło produktów pożądanych przez klientów. Należy przygotować promocje i dołożyć wszelkich starań, by klienci byli zadowoleni. Wiąże się to także z ciągłym dokładaniem towaru na półki i uzupełnianiem braków.
Ostatni tydzień jest taki, że muszę cały czas być w sklepie i pomagać pracownicom. Do ostatnich godzin pracuję na pełnych obrotach. Dopiero dzień Wigilii jest czasem kiedy mogę odpocząć. Sklep w tym dniu zamykamy dosyć wcześnie, by mieć czas na przygotowania w domu, bo wcześniej niestety nie mam czasu na obowiązki, jakie czekają nas po pracy. Życzyłabym sobie żeby obrót oczywiście cały czas był dobry i żeby było tyle samo klientów, a nawet i więcej ale żeby tego szaleństwa było trochę mniej. By klienci byli bardziej zapobiegliwi, by dali odpocząć również nam przed samymi świętami. Żebyśmy mogli wrócić do domu po pracy i by skupić się na przygotowaniach. Bo jest bardzo ciężko.

Na Nowy Rok życzę wszystkim detalistom wielu sukcesów na polu zawodowym, ale również powodzenia w życiu osobistym oraz wielu wspaniałych chwil.

Magda Chojnowska
Właścicielka sklepu w Łomży


tagi: rozmowy niefiltrowane , sprzedaż , handel ,