Konkursy

Cała naprzód – kierunek Karaiby! Nowa promocja Captain Jack

Czwartek, 12 grudnia 2019
Do Polski zbliża się najgorętszy okres w roku – czas karnawałowych imprez. Z tej okazji, już od 27 grudnia wszyscy śmiałkowie i fani piw smakowych będą mieli szansę powalczyć o imprezowe wyjazdy na Karaiby dzięki podkapslowej promocji Captain Jack, która potrwa do 23 lutego 2020.
Po jesiennym launchu nowego wariantu smakowego przyszedł czas na drugą edycję karnawałowej promocji Captain Jack. Tym razem, przez kolejnych osiem tygodni do zdobycia będą imprezowe wyjazdy na karaibskie wyspy – Kubę lub Dominikanę, Instaxy Mini oraz zestawy piw dla całej ekipy na karnawałowe domówki. Aktywację wesprze zintegrowana kampania, która obejmie spot telewizyjny, billboardy, działania w digitalu i social mediach przy udziale topowych influencerów, PR oraz wyróżnialne materiały budujące widoczność marki w punktach sprzedaży.

– Czas, by po raz kolejny opuścić bezpieczny port i wyruszyć ku przygodzie. Przewodzić jej będzie Captain Jack! Kto z nas nie marzy o rajskich plażach, gdy w Polsce panuje zima? – mówi Izabela Ciupińska, brand manager marki. – Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i strony captainjackbeer.pl, gdzie szykujemy sporo karnawałowych niespodzianek! – dodaje.

Promocyjne butelki Captain Jack i Captain Jack Pirate Orange są już dystrybuowane w całej Polsce. Rekomendowana cena detaliczna to 3,99 w handlu tradycyjnym i 3,79 w handlu nowoczesnym.tagi: Kompania Piwowarska, Captain Jack, Cała naprzód – kierunek Karaiby!, promocja ,