Z rynku FMCG

POLOmarket po raz czwarty z tytułem Dobry Pracodawca

Czwartek, 28 listopada 2019
Kapituła Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności kolejny raz, jednogłośną decyzją odznaczyła Grupę POLOmarket tytułem Laureata Programu Dobry Pracodawca 2019. Nagroda jest wyróżnieniem przyznawanym za działania związane z wdrażaniem zasad Odpowiedzialnego Biznesu, a w szczególności za budowanie dobrych relacji z pracownikami.
- Tytuł Dobry Pracodawca, uzyskany już po raz czwarty, dowodzi, że w kwestii budowania relacji z pracownikami obraliśmy odpowiednią drogę - mówi Bartosz Pietruszka, Dyrektor Operacyjny POLOmarket. - Nasi pracownicy to nasz najcenniejszy kapitał, dlatego dbamy o warunki pracy, opiekę medyczną, rozwój, a także inwestujemy w szkolenia, planujemy ścieżki kariery, zapewniamy możliwości awansu wewnątrz organizacji – dodaje.

Dobry Pracodawca to tytuł, który POLOmarket, uzyskał już po raz czwarty. Wyróżnienie to potwierdza, że sieć jest solidnym, wrażliwym na potrzeby otoczenia pracodawcą, z którym warto się związać i współpracować przez lata.tagi: POLOmarket, Dobry Pracodawca ,