Technologia

Kasy samoobsługowe w Deli Delikatesach

Wtorek, 19 listopada 2019
W ostatnim czasie Jantar Sp. z o.o. wdrożyła kasy samoobsługowe w sklepie Deli Delikatesy w Miśku Mazowieckim.
Wdrożenie opiera się o platformę sprzętową SSCO NCR. W Delikatesach zainstalowane zostały dwie kasy samoobsługowe z modułem płatności kartą. Rozwiązanie jest elementem systemu sprzedaży i współpracuje z programem do zarządzania sklepem firmy Insoft. 

Właściciel Deli Delikatesy zdecydował się na wdrożenie 6 generacji kas samoobsługowych NCR. To co wyróżnia kasy samoobsługowe NCR to bardzo dobra jakość wykonania, nowoczesny design i zastosowane rozwiązania technologiczne.

„Instalacja kas samoobsługowych pozwala nam na efektywną obsługę klientów płacących kartą. Z naszej analizy wynika, że płatności bezgotówkowe stanowią u nas sporą cześć transakcji dlatego zdecydowaliśmy się na taką konfigurację kas.  Urządzenia samoobsługowe są również dla nas odpowiedzią na pojawiające się problemy na rynku pracy” – mówi Cezary Słodownik, Deli Delikatesy.

Kupując poprzez samoobsługową kasę klient sam przesuwa opakowania przez czytnik skanując kody kreskowe towarów. Klient wypełnia czynności zgodne z komunikatami wyświetlanymi na ekranie oraz informacjami głosowymi. Wysoce intuicyjny interfejs użytkownika pomaga w dokonaniu transakcji i dostarcza przyjemności z zakupów. Kupujący, zgodnie ze swoimi preferencjami, korzysta z automatu gotówkowego, który wydaje resztę lub zintegrowanego systemu obsługi kart płatniczych oraz bonów towarowych. Wybór metody płatności uzależniony jest wdrożonego w danej placówce modelu rozwiązania samoobsługowego. Kasa kontroluje wagę towarów w celu wykrycia niezeskanowanego produktu dodanego po naliczeniu należności za zakupiony towar. Platforma sprzętowa NCR w połączeniu z odpowiednio dobranym oprogramowaniem gwarantuje niezawodność proponowanego rozwiązania oraz pozwala na współpracę z dowolnym programem magazynowym działającym w placówce.


Informacje o Jantar Sp. z o.o.
Jantar Sp. z o.o. – integrator systemów informatycznych dla biznesu. Tradycja i doświadczenie w zakresie systemów zarządzania sprzedażą oraz automatycznej identyfikacji.  Specjalizuje się w kreowaniu efektywnych, niezawodnych i wysokiej jakości rozwiązań dla handlu, logistyki, przemysłu i administracji. Firma Jantar jako pierwsza w Polsce wdrożyła kasę samoobsługową w polskiej placówce handlowej. Instalacja miała miejsce w lutym 2009 r. w Społem PSS Północ we Wrocławiu (obecnie Delikatesy T&J)

Informacje o Deli Delikatesy
Firma działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Wiele lat praktyki i ciągłego rozwoju pozwoliło na stworzenie solidnej marki sklepów spożywczych MIĘSO, która nieustannie cieszy się zaufaniem lokalnych klientów. To, co wyróżnia Deli Delikatesy na tle pozostałych to: najwyższa jakość produktów, która jest od początku głównym celem polityki firmy, własne, ręcznie robione wyroby garmażeryjne, estetyczne, zadbane i nowoczesne wyposażenie sklepów oraz najwyższa jakość obsługi.tagi: kasy samoobsługowe, Deli Delikatesy,