Z rynku FMCG

S.O.S. – kolacja przy świecach!

Czwartek, 14 listopada 2019
Na dworze zimno i nie wiecie z drugą połówką co robić? Skończyły się wam pomysły na wspólne romantyczne wyjścia, a znajomi zawiedli? Z odsieczą przybywa marka Oak View. Poznajcie kilka rad, by zorganizować niezapomnianą kolację przy świecach w domu.
Nie trzeba wcale wychodzić z domu, by spędzić romantyczny wieczór we dwoje. Wystarczy odrobina kreatywności i wasze wspólne mieszkanie może stać się piękną, przytulną restauracją. W związku istotne jest jego pielęgnowanie. W odpowiedzi na pytanie w badaniu zleconym przez markę Oak View ,,Po jakim czasie w Twoim odczuciu mija zauroczenie drugą osobą, a pojawia się rutyna w związku?’’, aż 42%1 badanych odpowiedziało, że po 4 latach. Tych danych nie można lekceważyć. Jaki jest pierwszy krok, by podgrzać temperaturę w związku?

Zacznijcie od wystroju.

Odpowiednio dobrany nastrój do okazji, może okazać się kluczem do udanego wieczoru. Warto zainwestować w kilka świec zapachowych i porozstawiać je w miejscu, gdzie będzie podana kolacja. Nie wybierajcie jednak świec o mocnych zapachach. Niech będą one dopełnieniem całej scenerii. Stół przystrójcie obrusem i połóżcie na nim najlepszą zastawę, by pokazać jak ważna jest dla was druga osoba. Aby nadać intymny wydźwięk scenerii, przyciemnijcie oświetlenie w pokoju. Dobrym dodatkiem do wystroju są również kwiaty. Polecamy róże, których płatki możecie porozrzucać na stole oraz w okolicy świec.

Przez żołądek do serca.

Tak mówi stare przysłowie. Co będzie jednak ,,odpowiednie’’ na wspólny wieczór? Wszystko co lubi wasza druga połówka. Jak lubi chińszczyznę, to zamówcie kilka dań z jej ulubionej restauracji. Jeśli woli kuchnię włoską, możecie przygotować dla niej typowe włoskie spaghetti. Jeśli oboje lubicie gotować, możecie przygotować kolację razem. Pamiętajcie również o doborze odpowiedniego trunku do picia. Do kolacji proponujemy skorzystać z szerokiej oferty win Oak View począwszy od czerwonego półwytrawnego, przez czerwone półsłodkie, różowe półsłodkie i na białych skończywszy.

A na koniec…

Jak w każdej restauracji możemy usłyszeć w tle muzykę, tak również polecamy, aby towarzyszyła wam ona podczas wspólnego wieczoru. Jakie utwory warto mieć w playliście na romantyczny wieczór? Poniżej zamieszczamy kilka propozycji z tych starych, ale i nowych brzmień.

1. Stevie Wonder — I Just Called To Say I Love You2. Elvis Presley — Can't Help Falling In Love3. Elton John – Can you feel the love tonight4. Ed Sheeran – Perfect5. Calum Scott - You are the reason
1 badanie zlecone przez markę Oak View, przeprowadzone na przełomie listopada i grudnia 2017 roku na próbie reprezentatywnej 1004 osób przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia.

O marce Oak View:

Kalifornia pozostaje jednym z największych producentów wina na świecie i bardzo popularnym miejscem dla enoturystów. Nieustannie smagane dotykiem słonecznych promieni, słynące z idealnego mikroklimatu i warunków do uprawy kalifornijskie winnice, przyniosły owoce w postaci gamy produktów Oak View. Białe, różowe, czerwone, półsłodkie i półwytrawne – wszystkie gatunki wytworzono z niezmiennie największą starannością, dbając o zachowanie owocowej i zrównoważonej kompozycji smakowej oraz zachowując delikatny i gładki charakter.tagi: Oak View, danie, restauracja,