Drogeria

Joanna Ondulacja. Bezpieczna i trwała ondulacja

Środa, 06 listopada 2019
W latach 80. moda na trwałą ondulację wywoływała zachwyt i... siała zniszczenie. Po zabiegu włosy były nie tylko podkręcone, ale także mocno przesuszone, uwrażliwione, kruche i łamliwe, bo stosowane podczas ondulacji silne, chemiczne płyny uszkadzały ich strukturę.
Teraz nie trzeba wybierać między lokami a zdrowymi włosami. Nowe płyny do trwalej ondulacji Naturia Loki Joanna nie tylko zmieniają proste kosmyki w urocze spiralki, ale także dbają o ich kondycję dzięki zawartości naturalnych wyciągów roślinnych o nieprzecenionych właściwościach pielęgnacyjnych. Kompleks ziołowy składający się z ekstraktów z chmielu, brzozy i pokrzywy to cenne źródło substancji nawilżających i wzmacniających. Natomiast zawarte w płynie proteiny podczas zabiegu regenerują i chronią strukturę włosów przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Dodatek składników pielęgnacyjnych to nie wszystko. Nowe płyny działają delikatnie i skutecznie. A ich moc jest dokładnie dostosowana do rodzaju włosów. Płyn delikatny przeznaczony jest do tych z natury słabych i cienkich, a także zniszczonych i farbowanych. Po normalny mogą sięgnąć szczęśliwcy, których włosy są w świetnej kondycji i nie sprawiają większych problemów. Natomiast mocny płyn to opcja zarezerwowana dla najbardziej opornych włosów - czyli grubych, sztywnych, mało podatnych na skręt. Odpowiednio dobrany płyn do trwałej ondulacji Naturia Loki Joanna to zatem klucz do modnych, pięknych, trwałych, a co najważniejsze - zdrowych loków. Warto po niego sięgnąć i na dobre wkręcić się w najgorętszy trend tego sezonu.


Cena: ok. 7,90 złotychtagi: Joanna Ondulacja, trwała ondulacja,