Kampanie i Promocje

Powrót do szkoły z Tygryskiem! Promocja w sklepach – lunchboxy za zakup produktów

Środa, 09 października 2019
Wraz z początkiem października wystartowała akcja promocyjna, w której przy zakupie 4 produktów marki Tygryski będzie można odebrać w punkcie sprzedaży praktyczny lunchbox.
Akcja została przygotowana z myślą o pierwszych miesiącach nowego roku szkolnego. Odbywa się w wybranych sklepach na terenie całego kraju. Wystarczy kupić cztery produkty marki Tygryski, by otrzymać wysokiej jakości lunchbox, w pomarańczowym tygryskowym kolorze i z wesołą grafiką, która przypadnie go gustu wszystkim najmłodszym. To idealne rozwiązanie, by w wygodny sposób zanieść do szkoły pożywne drugie śniadanie.

Akcja trwać będzie do wyczerpania zapasów. Do rozdania jest aż 35 tysięcy lunchboxów. Akcja będzie wspierana działaniami na kanałach social media marki Tygryski.

Oferta marki Tygryski to szeroki wybór chrupek kukurydzianych. W asortymencie dostępna jest również nowość – Tygryski pałeczki kukurydziane z nadzieniem (jagodowym, truskawkowym, czekoladowym).tagi: promocja, powrót do szkoły z Tygryskiem!, lunchbox ,