Kampanie i Promocje

Nowa promocja Energizer i Audioteki

Środa, 02 października 2019
Kup baterie i zgarnij jeden z 14 topowych audiobooków Audioteki – tak w skrócie można określić najnowszą promocję marki Energizer. Energizer od lat regularnie zaskakuje swoich konsumentów ciekawymi akcjami typu instant win. Mechanizm jest prosty: kup dowolny produkt Energizer, zarejestruj zakup na stronie internetowej kampanii, a otrzymasz kod na prezent. Promocja z Audioteką trwa od 1 października 2019 do 31 stycznia 2020.
- Współpraca z Audioteką to kolejna z naszych regularnych smart promocji, którymi chcemy podziękować klientom za wybór oferty Energizer. Kupując produkty marki Energizer, konsumenci otrzymują jednocześnie dodatkowy benefit - w tym sezonie jest to jeden z 14 najpopularniejszych audiobooków z serwisu Audioteka. To propozycja, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Literatura dla najmłodszych, poradniki, kryminały, biografie lub beletrystyka – mamy nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni z wydawniczych nowości – przekonuje Jowita Pasturczyk, Brand Activation Manager z Energizer Central Europe sp. z o.o.

Jak to działa? Kod kreskowy z opakowania baterii rejestrujemy na www.energizeraudio.com i otrzymujemy kod rabatowy do Audioteki, który po wyborze jednej z 14 najpopularniejszych pozycji, umożliwi odbiór audiobooka za darmo. Promocja wspierana jest dodatkową komunikacją w sklepach, w których dostępny jest asortyment marki Energizer. Przez cały czas trwania promocji prowadzone będą także działania w social mediach. Za kreację, zakup mediów i prowadzenie kampanii w social mediach odpowiada agencja Plej. 
tagi: promocja , Energizer , Audioteka , baterie ,