Nowe placówki handlowe

Nowe Delikatesy Raj w Grupie Chorten Mazowsze

Poniedziałek, 09 września 2019
150 m kw. powierzchni mają nowo otwarte Delikatesy Raj w województwie mazowieckim, które są kolejnym punktem partnerskim Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten.
Obecnie w Grupie Chorten działa już 1676 sklepów, zaś w ramach Grupy Chorten Mazowsze współpracuje niemal 300 detalistów. Kolejna placówka otwarta została w miejscowości Podolszyn Nowy przy ul. Długiej 17. Samoobsługowy sklep ma cała ofertę ogólnospożywczą, jest tu także dział ze świeżym mięsem oraz wyspa z owocami i warzywami. Zatrudnienie znalazło w sklepie blisko 10 osób. Do dyspozycji klientów jest parking.

Właścicielem placówki jest Sebastian Rzeczkowski, który dotąd działał m.in. w branży cateringowej.

-  Już wcześniej prowadziłem dwa mniejsze punkty handlowe, jednak miałem ambicję, by otworzyć delikatesy z prawdziwego zdarzenia. Stwierdziłem, że w miejscowości Podolszyn Nowy jest potencjał, ponieważ w okolicy nie ma większej konkurencji. Postanowiłem nawiązać współpracę z Grupą Chorten, ponieważ oferuje bardzo dobre warunki handlowe przy zachowaniu niezależności w prowadzeniu sklepu – mówi Sebastian Rzeczkowski, właściciel Delikatesów Raj.


tagi: Delikatesy Raj, Grupa Chorten Mazowsze,