Konkursy

Maskotki Małego Głoda i jego Ekipy do zdobycia w Wielkim rozDanio!

Piątek, 06 września 2019
Wystartowała loteria, która potrwa do 31 października.
Nie jest tajemnicą, że dobrze znany wszystkim Mały Głód zdobył sobie sprzymierzeńców i stworzył własną Ekipę. Wraz z Burczkiem, Głodzinką i Głodróżnikiem działają na różnych frontach i na rozmaite sposoby próbują wzbudzić ssanie w naszych brzuchach. W związku z tym mamy coś specjalnego. Teraz postacie Głodów, które dopadają nas w najbardziej nieoczekiwanych momentach w ciągu dnia, są do zdobycia w ogólnopolskiej loterii. Wraz z początkiem września odpalamy Wielkie rozDanio!

BYŁ JEDEN…

Od 15 lat walczył samotnie z Danio, aż wreszcie zdecydował powołać do życia własną Ekipę. Postawił na różnorodność oraz skuteczność – każdy z Głodów, który zasilił szeregi Ekipy jest inny, o własnym i niepowtarzalnym charakterze. Niezdecydowana i kapryśna Głodzinka, ociężały i nieustępliwy Burczek oraz zaskakujący i nieprzewidywalny Głodróżnik pod przewodnictwem bystrego i chytrego Małego Głoda działają ze spotęgowaną siłą. Czwórka antybohaterów wydaje się być nie do pokonania, jednak Danio ma na metodę na każdego Głoda!

…NADCHODZĄ TYSIĄCE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów Małego Głoda i jego nowych sprzymierzeńców, marka postanowiła stworzyć maskotki członków Ekipy i wypuścić je w świat. Każda postać z Ekipy jest wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku pluszu i mierzy około 45 centymetrów. Już teraz można je zdobyć w loterii Wielkie rozDanio.

Mechanizm loterii jest niezwykle prosty: wystarczy kupić dowolny produkt Danio w dowolnym sklepie, zarejestrować dane z paragonu na stronie www.rozdanio.pl co daje szansę na wygraną.Co 2 minuty postacie z Ekipy Głoda trafią w czyjeś ręce!

Regulamin loterii jest dostępny pod linkiem Za koncepcję loterii, produkcję spotu oraz przygotowanie kreacji odpowiada agencja VMLY&R Polandtagi: Maskotki Małego Głoda, Wielkie rozDanio!, loteria ,