Wiadomości

Sieć POLOmarket modernizuje kolejne swoje supermarkety

Poniedziałek, 02 września 2019
Grupa POLOmarket, największa polska sieć supermarketów od początku br. przeprowadziła już blisko 40 modernizacji sklepów. Ostatnie z nich to sklepy w Pucku, Lubinie, Solcu Kujawskim oraz Aleksandrowie Łódzkim. Sieć ma w planach utrzymanie dotychczasowego tempa modernizacji oraz kontynuowanie procesu unowocześniania swoich sklepów.
Zgodnie z przyjętą strategią do końca 2020 roku Grupa POLOmarket zamierza zmodernizować wszystkie swoje obiekty, a także wyraźnie przyspieszyć z budowami nowych sklepów i rozbudową dotychczasowych według najnowszych standardów.

Zmodernizowane obiekty charakteryzują się dużą funkcjonalnością, która przekłada się na wygodę robienia zakupów przez klientów. Sklepy zaopatrywane są w bardzo nowoczesne systemy obsługi klientów i ekspozycji produktów. Sieć konsekwentnie wyposaża swoje obiekty w niskoemisyjne urządzenia chłodnicze zasilane czynnikiem CO2 lub glikolem, a także inne najnowsze proekologiczne rozwiązania, takie jak fotowoltaika czy oświetlenie ledowe.

Sklepy sieci POLOmarket są budowane, rozbudowywane i modernizowane według najnowszego konceptu zrealizowanego ostatnio w Łebie, Darłowie i Stegnie.tagi: Sieć POLOmarket, modernizacje, supermarket,