Personalia

Michał Muskała powołany na członka zarządu Dino Polska S.A.

Poniedziałek, 02 września 2019
W dniu 30 sierpnia 2019 r. Rada Nadzorcza Dino Polska S.A. podjęła uchwałę powołującą pana Michała Muskałę na Członka Zarządu Dino Polska S.A. Uchwała weszła w życie z dniem jej podjęcia - czytamy w komunikacie spółki.
Michał Muskała dołączył do Dino Polska S.A. w 2018 roku, obejmując stanowisko Dyrektora Inwestycji Centralnych, na którym był odpowiedzialny za przygotowanie, nadzór i realizację inwestycji centralnych Spółki (w szczególności centrów dystrybucyjnych), a następnie zarządzanie wszystkimi inwestycjami Dino Polska S.A., w tym przede wszystkim dotyczącymi nowych marketów Dino. Od sierpnia 2019 r. piastuje stanowisko Dyrektora Inwestycji i Utrzymania Ruchu, na którym odpowiada dodatkowo za obszar techniczny.

Michał Muskała jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. W 2014 roku z wyróżnieniem ukończył studia na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego na kierunku budownictwo ze specjalizacją budowlano-technologiczno-menadżerską. Karierę zawodową rozpoczął w 2010 r. w Skanska S.A., w której w latach 2012-2014 zajmował stanowisko inżyniera budowy, a następnie od 2014 na stanowiskach kierowniczych prowadził inwestycje z sektora prywatnego i publicznego, odpowiadając za nadzór budowlany i finanse.


tagi: Dino Polska S.A. , Michał Muskała ,