Kampanie i Promocje

Kolekcje Diamant – startuje nowa akcja marki

Czwartek, 29 sierpnia 2019
Marka Diamant startuje z nową akcją o charakterze prosprzedażowym. Cukier DRY DEMERARA należący do czołówki najlepiej sprzedających się produktów z portfolio producenta, trafi do sprzedaży w promocyjnych opakowaniach z kreatywnymi magnesami na lodówkę. Kolekcja składa się z czterech magnesów, na każdym znajduje się inna inspiracja na napój z cukrem trzcinowym. Akcja rusza na początku września i potrwa do wyczerpania zapasów.
Diamant jako lider rynkowy, nie tylko oferuje w sprzedaży szeroki wybór cukrów i asortymentu cukrowego, lecz także kreuje trendy i zachęca konsumentów do sięgania po przepisy na kreatywne słodkości. W ubiegłym sezonie miłośnicy cukru trzcinowego DRY DEMERARA mogli zebrać kolekcję czterech wyjątkowych podkładek pod kubki z kawowymi napisami. Tegoroczna akcja to magnetyczne słodkie inspiracje – kolekcja czterech magnesów na lodówkę, prezentująca różne napoje. Magnesy kierują konsumentów na dedykowany kanał YouTube - Diamantowa Kuchnia, na którym dostępne są tutoriale z przepisami na kreatywne napoje z wykorzystaniem cukru DRY DEMERERA – herbatę jaśminową z pianką cytrynową, gorącą czekoladę z musem malinowym, espresso z mascarpone i migdałami oraz smoothie ciasteczkowo-dyniowe.

Początek jesieni to idealny czas na przygotowywanie wyjątkowych napojów, do czego będą zachęcać kreatywne magnesy na lodówkę dostępne w promocyjnych opakowaniach naszego flagowego produktu – cukru trzcinowego DRY DEMERARA. – mówi Paweł Maciejewski, Dyrektor ds. sprzedaży Pfeifer & Langen Polska. Kolekcjonerski wymiar akcji skłania do zebrania wszystkich magnesów i poznania całej serii przepisów. Akcja ma charakter przede wszystkim prosprzedażowy, ale i wizerunkowy, utrwalając pozytywny wizerunek Diamant jako nowoczesnego, kreatywnego lidera branży, będącego blisko konsumentów.

Akcja marki Diamant zyska wsparcie promocyjne. Planowana jest kampania digitalowa oraz inluencer marketing. Zaplanowano komunikację w social mediach oraz poprzez działania public relations.

Cukier trzcinowy DRY DEMERARA Diamant z kreatywnymi magnesami. Nierafinowany, naturalny cukier o delikatnym, trzcinowy posmaku i świetlisto – brązowym zabarwieniu. Zawiera melasę, która nadaje mu brązowy kolor i oryginalny, karmelowy aromat. Dodatkowo melasa zawiera wiele wartościowych składników mineralnych, takich jak żelazo, magnez, potas i wapń. Ten cukier to nowoczesny, zgodny z najnowszymi trendami kulinarnymi sposób na osłodzenie kawy, herbaty czy drinków. Doskonale sprawdzi się także jako ozdoba wypieków (przede wszystkim ciemnych ciast, pierników, brownie, muffinek) lub dodatek do płatków śniadaniowych, musli czy jogurtów. Cukier trzcinowy DRY DEMERARA nie zawiera sztucznych aromatów, słodzików czy konserwantów – to naturalnie słodki dodatek do deserów dla całej rodziny.

Cena: 500 g/ 4,56 złtagi: Kolekcje Diamant, Cukier DRY DEMERARA ,