Kategorie produktów

Wielokrotnie nagradzany polski producent Teo®

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019 HURT & DETAL Nr 08/162. Sierpień 2019
PUPIL Foods® to polska firma rodzinna – jeden z największych na naszym rynku producentów karm dla psów i kotów. Od ponad dwudziestu lat działalności PUPIL Foods® notuje stały wzrost udziału w rynku (dziś już kilkunastoprocentowy) oraz skokowy wzrost zamówień na swoje produkty.
Jest to wynik konsekwentnej realizacji założonego od samego początku celu – produkcji takiej karmy (w każdym segmencie cenowym), która pozwoli utrzymać zwierzę w zdrowiu i dobrej kondycji przez możliwie najdłuższy okres życia. PUPIL Foods® dysponuje najnowocześniejszymi zakładami, konkurując w tym segmencie rynku z wielkimi globalnymi koncernami. Klienci oceniają PUPIL Foods® jako wiarygodnego i profesjonalnego producenta pet food, czego świadectwem są przyznawane corocznie nagrody dla produktów Teo®.

Linia karm Teo® to wysokiej jakości produkty żywieniowe dla psów i kotów, bogate w mięso. Łatwostrawne, o składzie ściśle dostosowanym do biologicznych potrzeb zwierzęcia, stanowią kompletny posiłek, dostarczając organizmowi wszystkich składników niezbędnych do zachowania zdrowia i prawidłowego rozwoju. Zawierają idealnie zbilansowany komplet wszystkich składników odżywczych pochodzących z wysokiej jakości surowców naturalnych. Wszystkie surowce sprowadzane są ze sprawdzonych, polskich gospodarstw, z najczystszych rejonów kraju. Dostawcy współpracujący z PUPIL Foods® od wielu lat, stosują metody możliwie najbardziej naturalne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Lokalne pochodzenie surowców sprawia, że nie muszą być one transportowane z daleka, a tym samym nie muszą być poddawane zabiegom, które mogłyby obniżyć ich wartość.

Przemyślane receptury będące wynikiem współpracy z niezależnymi ośrodkami naukowymi, naturalne, świeże, dobrej jakości surowce i brak sztucznych dodatków zapewniają bezpieczeństwo żywieniowe, zachowanie maksimum wartości odżywczych i wysoką strawność karm. Najwyższą jakość karm oraz bezpieczeństwo produkcji potwierdzają uzyskane przez PUPIL Foods® międzynarodowe certyfikaty: BRC, HACCP, ISO 9001:2015.


tagi: Teo®, PUPIL Foods®,