Wiadomości

Targi WARSAW FOOD EXPO 2019 już we wrześniu!

Środa, 31 lipca 2019 Autor: Paweł Pańczyk,
3. edycja Międzynarodowych Targów Żywności WARSAW FOOD EXPO, jednej z najważniejszych imprez branży spożywczej w Polsce, rozpocznie się już za miesiąc, 12 września, w Nadrzynie k/Warszawy.
WARSAW FOOD EXPO to kompleksowy przegląd oferty produktów spożywczych dla sektora handlu i sektora HoReCa. Udział w tegorocznej edycji potwierdziło blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy, którzy zaprezentują szeroką ofertę produktów żywnościowych ze wszystkich branż. Uzupełnieniem wystawy będzie prezentacja opakowań, technologii i maszyn stosowanych w sektorze spożywczym.
 
Oferta WARSAW FOOD EXPO 2019  wzbogacona została o nowe strefy: strefę Kosher Show PL, w której prezentowane będą polskie produkty wysokiej jakości posiadające certyfikat koszerności, strefę Craft Zone, czyli żywność wytwarzaną w sposób rzemieślniczy, z poszanowaniem tradycji i dobrego smaku oraz strefę Innovation and Inspiration Expo, gdzie odwiedzający będą mogli zapoznać się z produktami i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w produkcji żywności i gotowych produktów.
 
Targom towarzyszyć będzie rozbudowany program konferencyjny, organizowany w ścisłej współpracy z partnerami targów, który podejmować będzie aktualne tematy, ważne z punktu widzenia sektora rolno-spożywczego. Odbędą się m.in. sesje biznesowe Kongresu Bezpieczeństwa Żywności, konferencja dotycząca szans i możliwości eksportowych polskiej żywności czy konferencja poświęcona nowym trendom w opakowaniach do żywności.

Szczegółowe informacje i program:www.warsawfoodexpo.pl 

tagi: Warsaw, Food, Expo, 2019, targi, żywności,