Nowe placówki handlowe

Otwarcie nowego sklepu w Grupie Chorten Mazowsze

Środa, 24 lipca 2019
Sklep w miejscowości Mniszew ma 130 m kw. powierzchni, a jego wyróżnikiem jest duża oferta świeżego mięsa i wędlin. W Grupie Chorten Mazowsze działa już 285 placówek handlowych, zaś całą Polską Grupę Sklepów Spożywczych Chorten tworzy już 1651 punktów polskich detalistów.
Kolejny sklep tej grupy partnerskiej otworzy się pod adresem Mniszew 25 A, w województwie mazowieckim. Delikatesy Małgosia, bo tak nazywa się nowy punkt działający pod szyldem Chortenu Mazowsze, prowadzi dwóch wspólników – Damian Bielecki i Wojciech Grzegrzółka. Właściciele przejęli obiekt, w którym funkcjonowała wcześniej placówka innej sieci, gruntownie go zmodernizowali i rozbudowali, dzięki czemu znacznie powiększyła się powierzchnia sprzedaży.

Obecnie sklep ma dwa stanowiska kasowe i zatrudnia 9 osób. Właściciele postawili silny akcent na ladę mięsną, by móc oferować bogaty asortyment produktów, świeżych, na wagę i właśnie tym wyróżniać się wśród konkurencji. Klienci znajdą tu także szeroki wybór mocnych alkoholi, piw i win. Na pewno mocną stroną będzie także stoisko z owocami i warzywami, ponieważ jeden ze wspólników prowadzi także hurtownię z taką właśnie ofertą. Codziennie kupić będzie można tu także świeże pieczywo i inne produkty codziennego użytku. Sklep ma również spory własny parking.

- Bardzo nas cieszy, że do Grupy Chorten dołączają detaliści, mogący zaoferować klientom tak szeroki wybór asortymentowy, jak w sklepie w Magnuszewie, choć jednocześnie nastawiamy się także na współpracę z placówkami specjalistycznymi, jak choćby sklepy mięsne czy alkoholowe. Nasz rozwój jest tak dynamiczny, że zakładamy, iż w ciągu bieżacego kwartału przekroczymy liczbę 1700 punktów – mówi Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.


tagi: Grupa Chorten Mazowsze , nowe placówki handlowe ,