Kampanie i Promocje

Bonduelle przypomina o warzywach Porcja na Raz na Twoją sałatkę

Wtorek, 16 lipca 2019
Popularny program "Okrasa łamie przepisy" w TVP1, będzie wspierany kampanią telewizyjną Bonduelle Porcja na raz na Twoją sałatkę, bo właśnie trwa sezon na warzywne sałatki idealne w domu i w plenerze.
W bilbordzie sponsorskim ukazano, to co najlepsze: dania z warzyw i szerokość gamy produktów tak często wybieranych przez konsumentów, gdyż rosnące tempo życia, zwiększająca się liczba jednoosobowych gospodarstw domowych i trend zdrowego odżywiania nadal powodują duże zmiany we wzorcach konsumpcji. Polacy spożywają coraz więcej posiłków w pojedynkę lub przygotowują dla siebie porcje indywidualne, nie chcą być ograniczani przez gusta innych domowników. Chcą jeść różnorodnie, poszukują produktów w opakowaniach dopasowanych do indywidualnych potrzeb: lekkich, małych, poręcznych.

Porcja na raz do na Twoją sałatkę 2x ok80g, wprowadzona na rynek w maju 2017, spotkała się z dużym uznaniem konsumentów i handlu. Sprzedaż jej rośnie, dlatego gama produktów została rozszerzona o nowy wariant- czarną fasolę. Dziś dostępna już 5 wariantach.

Kampania od 6 lipca do 8 sierpnia 2019. Równocześnie zostanie wsparta:
  • działaniami z blogerami,
  • na platformie Fooder.pl, na FB Bonduelle, 
  • na stronie warzywneinspiracje.pl    


tagi: Bonduelle, Okrasa łamie przepisy,