Nowe placówki handlowe

Drogeria Hebe w Pabianicach

Poniedziałek, 01 lipca 2019
29 czerwca br. miało miejsce otwarcie najnowszej drogerii Hebe – w Tkalni Centrum Pabianic przy ul. Grobelnej 8 w Pabianicach. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście i 218. w Polsce.
Hebe to drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
 
Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe jej klienci będą mogli skorzystać z aż dwóch ofert specjalnych. W ramach pierwszej z nich – „Twoje ulubione marki makijażowe -40%” – w ofercie znalazły się produkty marek: Makeup Revolution, Bourjois, Max Factor, Eveline Cosmetics, Gosh, Maybelline, Pierre René, MylaQ, Ingrid, L’Oréal, Physicians Formula, Rimmel, Hean oraz Bell HypoAllergenic. Dzięki drugiej ofercie wszystkie produkty marek Nacomi i Purederm można nabyć z 30% rabatem, a za produkty Bielendy zapłacimy aż 40% mniej.

Oprócz tego z okazji otwarcia drogerii wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach, w ramach akcji „Cenowe Szaleństwo”. Oferta prezentowana jest w ulotkach dostępnych w sklepie i obowiązuje od 29 czerwca do 2 lipca br. lub do wyczerpania zapasów.

Hebe w Tkalni Centrum Pabianic przy ul. Grobelnej 8 w Pabianicach otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 9:00–21:00, a w niedziele handlowe w godz. 09:00–20:00. Zapraszamy!tagi: Drogeria Hebe, Pabianice,