Nowe placówki handlowe

Odnowiony i ulepszony: 1 lipca sklep Biedronka we Wrocławiu powrócił w nowym formacie

Poniedziałek, 01 lipca 2019
Klienci sklepu Biedronka przy ul. Krzyckiej 45A mogą być zaskoczeni wyglądem swojego ulubionego dyskontu. Placówka została bowiem odnowiona i dostosowana do specjalnego formatu. Otwarcie oznacza też wyjątkowe promocje: wybrane produkty będzie można kupić nawet 54 procent taniej, a szczególna gratka czeka na fanów Słodziaków. Od 1 do 6 lipca kultowe pluszaki będzie można kupić za… złotówkę.
Sklep Biedronka przy ul. Krzyckiej 45A na Osiedlu Przyjaźni we Wrocławiu po remoncie funkcjonuje w formacie 2.0. Co to oznacza dla klientów? Przede wszystkim: większą wygodę zakupów.

– Dzięki remontowi sklep zyskał zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów, ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi – mówi Cezary Kucper, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego, odpowiedzialny za sklepy Biedronka we Wrocławiu.

Format „2.0” to także zastosowanie nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska technologii. W placówce przy Krzyckiej zastosowano oświetlenie LED, a urządzenia chłodnicze wykorzystują ekologiczne gazy, takie jak CO2 („clean technology”), zaś w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

Otwarcie ze Słodziakami

Każdy, kto czekał na powrót sklepu przy ul. Krzyckiej 45A, nie zawiedzie się przygotowanymi z tej okazji promocjami. Rabaty na wybrane produkty sięgać będą aż 54 procent, obejmą także świeże pieczywo, owoce i warzywa. Wyjątkowa oferta obowiązywać będzie od 1 do 6 lipca br. Wyjątkowa okazja czeka zaś tych, którzy pokochali słynne Słodziaki. W pierwszym tygodniu po otwarciu gang pluszowych zwierzaków dostępny będzie dostępny w cenie 1 zł za sztukę. Wystarczy tylko w tym czasie zrobić w sklepie przy Krzyckiej zakupy za minimum 149 zł.

Wyremontowany sklep ma salę sprzedaży o powierzchni 571 m2, 5 kas i wygodny parking dla zmotoryzowanych klientów liczący 21 miejsc. Placówka czynna będzie od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00-21.00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00 i w niedziele handlowe od godz. 9:00 do 20:00.tagi: Biedronka, Wrocław,