Nowości

Mango Shake i Caffe Frappe – Ptasie Mleczko® w nowych smakach na lato

Piątek, 14 czerwca 2019
Lato to czas, w którym możemy pozwolić sobie na więcej swobody i odrobinę szaleństwa. Odświeżyć szafę, wyjechać spontanicznie na weekend za miasto, a ulubione słodycze zamienić na chłodzącą przekąskę. Szczególnie to ostatnie możliwe jest dzięki dwóm nowym smakom pianek Ptasie Mleczko® w limitowanej edycji, które w letnim sezonie wprowadza marka E.Wedel.
Obecnie w ofercie kultowych pianek Ptasie Mleczko® znajduje się 7 tradycyjnych smaków. Portfolio w sezonie letnim wzbogacono o dwa nowe warianty – Mango Shake i Caffe Frappe. Połączenie soczystego mango z mlekiem, tworzy słodką, a jednocześnie orzeźwiającą propozycję. Caffe Frappe to natomiast idealnie wyważone połączenie kawy i mleka, które docenią przede wszystkim miłośnicy kawowych kompozycji. W obu wersjach delikatne pianki z marmurkowym wzorkiem oblane zostały oryginalną, białą wedlowską czekoladą.

Letni klimat odzwierciedlają również opakowania nowych pianek Ptasie Mleczko®, które za sprawą współpracy marki E.Wedel z młodymi, polskimi ilustratorami, przeszły wyjątkową zmianę. Ich wyjątkowy design przykuwa wzrok i jest spójny ze wszystkimi opakowaniami ze stałej oferty, którym przewodzi jeden ptasi motyw.

Warianty Mango Shake i Caffe Frappe to idealna propozycja na upalne dni, ponieważ piankowe nadzienie smakuje doskonale po zmrożeniu. Po dodaniu do pianek mleka, lodu i zblendowaniu całości, otrzymamy przyjemnie chłodzącego shake’a.

Nowa, sezonowa odsłona pianek Ptasie Mleczko® z pewnością zachwyci miłośników lekkich, oryginalnych smaków i sprawdzi się jako przysmak umilający letni odpoczynek lub spotkania w gronie znajomych.

Ptasie Mleczko® Caffe Frappe
Gramatura: 380 g
Sugerowana cena: 13,99 zł

Shake Caffe Frappe
10 pianek Ptasie Mleczko® Caffe Frappe
100 g kostek lodu
100 ml mleka
Umieść wszystkie składniki w blenderze, miksuj przez około 30-60 sekund i gotowe!


Ptasie Mleczko® Mango Shake
Gramatura: 380 g
Sugerowana cena: 13,99 zł

Shake Mango Shake
10 pianek Ptasie Mleczko® Mango Shake
100 g kostek lodu
100 ml mleka lub jogurtu
Umieść wszystkie składniki w blenderze, miksuj przez około 30-60 sekund i gotowe!

tagi: E.Wedel, Mango Shake, Caffe Frappe, Ptasie Mleczko®,