Z rynku FMCG

Więcej produktów Foods by Ann na stacjach Shell na wakacje

Środa, 12 czerwca 2019
Asortyment produktów Foods by Ann sprzedawanych w sieci stacji paliw Shell powiększa się przed nadchodzącymi wakacjami. W całej Polsce dostępne będą m.in. napoje energetyczne i nowość – orzechy w czekoladzie. Nowe pozycje dołączą do Smoothies i batonów Choco Bites, które aktualnie sprzedawane są w całej sieci.
Zbliżający się sezon wakacyjny oznacza wzmożony ruch na drogach prowadzących do popularnych miejsc wypoczynkowych. W tej podróży nie zabraknie produktów Foods by Ann, które dostępne będą w łącznie ponad 400 obiektach sieci Shell w całej Polsce.

Dotychczasowo w sprzedaży na stacjach paliw dostępne były batoniki w czekoladzie Choco Bites oraz Smoothies z dodatkiem żywności superfood. Z początkiem czerwca w całej sieci Shell dostępna będzie szeroka gama produktów Foods by Ann. Do wcześniej wymienionych pozycji dołączą owocowe przekąski Energy Bites, złożone z naturalnych składników, orzechy w czekoladzie oraz Natural Energy Drink - napój energetyczny na bazie jabłek.

Uwagę zwraca najnowsza pozycja w portfolio producenta - orzechy w czekoladzie. To produkt złożony wyłącznie z naturalnych składników. Zależnie od wybranego wariantu, przysmak zawiera orzechy nerkowca, migdałowca lub laskowe. Czekolada otaczająca orzechy zawiera 60% kakao i cukier kokosowy. Nie zawiera natomiast laktozy, lecytyny, wspomagaczy smaku ani sztucznych barwników.

Oprócz orzechów, w sprzedaży pojawią się Energy Bites, czyli owocowe smakołyki bez dodatku cukru oraz Natural Energy Drink – napój energetyczny o opatentowanej formule. To naturalnie mętny, tłoczony na zimno sok jabłkowy, z naturalną kofeiną i ekstraktem z guarany. Natural Energy Drink nie zawiera cukru ani słodzików, koncentratu, konserwantów i wody.

Shell działa w Polsce od 1992 roku. Działalność firmy obejmuje sieć stacji i sklepów, łącznie ponad 400 obiektów w całym kraju, w których dostępne będą produkty Foods by Ann.tagi: Foods by Ann, Shell, stacje benzynowe,