Wiadomości

POLOmarket z kolejnym godłem promocyjnym „Teraz Polska”

Czwartek, 06 czerwca 2019
3 czerwca 2019 r. na gali finałowej w gmachu Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie przedstawiono tegorocznych laureatów 29. edycji konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Drugi rok z rzędu to prestiżowe wyróżnienie otrzymała polska sieć supermarketów POLOmarket za produkty marki własnej z linii Mleczna Polana.
Nagrodzone w tym roku twarożki Grani oraz twaróg trzykrotnie mielony, podobnie jak większość produktów z oferty POLOmarket dostarczają do sieci polscy dostawcy. Twarożki Grani cechują się delikatnym smakiem i lekką konsystencją, a dodatkowo są bogatym źródłem cennego białka, wapnia i witamin. Z kolei twaróg trzykrotnie mielony to produkt z tzw. „czystą etykietą”, który nie zawiera substancji zagęszczających i stabilizujących strukturę. Mleczna Polana to marka własna POLOmarket nie tylko produktów nabiałowych, ale również śniadaniowych. Obejmuje jogurty, sery, twarogi, masło, mleko, a także płatki i batony śniadaniowe.

- Godło promocyjne "Teraz Polska" to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych na polskim rynku. Otrzymanie go kolejny rok z rzędu dla produktów z linii Mleczna Polana jest dla nas ogromną nobilitacją. Od ponad 22 lat konsekwentnie budujemy pozycję największej polskiej sieci supermarketów z najwyższej jakości produktami, w tym w dużej mierze, produktami marek własnych. Kolejne godło „Teraz Polska” jest najlepszym potwierdzeniem jakości dostarczanej naszym Klientom każdego dnia, przy współpracy z polskimi producentami - mówi Marcin Sowa Prezes Zarządu POLOmarket.

W ubiegłym roku sieć otrzymała godło promocyjne „Teraz Polska” dla śmietan z linii Mleczna Polana. Tegoroczne godło, przyznane również dla produktów z linii Mleczna Polana potwierdza ich niezmiennie najwyższą jakość.tagi: POLOmarket, Mleczna Polana, godło promocyjne, „Teraz Polska”,