Wiadomości

Rosną obroty GK Specjał

Środa, 15 maja 2019
Grupa Kapitałowa Specjał odnotowała 30 proc. wzrost obrotów w pierwszym kwartale 2019 roku. Uzyskany wynik satysfakcjonuje, ale i pozwala prognozować, że w kolejnych miesiącach ta tendencja wzrostowa utrzyma się, a nawet wzmocni. Na kolejne lata GK SPECJAŁ zdefiniowała bardzo odważne, a jednak rozsądnie skalkulowane cele.
Mimo silnej konkurencji i dynamicznej sytuacji na rynku, Specjał ani na moment nie zwalnia i konsekwentnie realizuje swój plan zwiększenia obrotów. Pierwszy kwartał firma kończy z 30 procentowym wzrostem, a prezes zarządu Krzysztof Tokarz zapowiada, że kontynuowane będą działania mające na celu dalszy wzrost.

Jak ogłoszono podczas konferencji Sił Sprzedaży w marcu br. zrost obrotu, rozwój własnych sieci franczyzowych z planem osiągnięcia 10 000 sklepów we własnych franczyzowych, czy zacieśnienie współpracy z producentami to cele handlowe Grupy Kapitałowej Specjał wyznaczone na lata 2019 – 2021. Jest to możliwe dzięki bardzo dobrym wynikom firmy oraz jej zasobom finansowym i kadrowym.

Dobrą kondycję firmy potwierdza ostatni ranking tygodnika Wprost – 200 największych polskich firm, w którym GK Specjał znalazła się na 11 miejscu. Przypomnijmy, w poprzednim zestawieniu firma uplasowała się na 15 miejscu. Co więcej po raz kolejny GK Specjał zajęła najwyższą lokatę wśród firm hurtowych branży FMCG z polskim kapitałem.tagi: Grupa Kapitałowa Specjał, Krzysztof Tokarz, wyniki finansowe,