Nowe placówki handlowe

Otwarto nową drogerię Rossmann w Outlet Park Szczecin

Czwartek, 09 maja 2019
Rossmann dołączył do grona najemców Outlet Park Szczecin. Nowy szczeciński sklep sieci zajmie lokal o powierzchni 399 mkw.
Sieć Rossmann, która jest liderem na rynku drogerii w kraju, oferuje swoim klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych od przeszło 800 marek, w tym 27 własnych. Firma w zeszłym roku obchodziła 25-lecie działalności w Polsce.

– W Outlet Park łączymy funkcjonalność centrum wyprzedażowego z walorami galerii handlowych, dlatego możemy zaoferować regularną ofertę marek premium oraz asortyment w cenach niższych od standardowych. Naszym nadrzędnym celem jest zróżnicowanie oferty najemców tak, by każdy z naszych klientów znalazł coś dla siebie. Otwarcie sklepu Rossmann, lidera na rynku drogeryjnym, wpisuje się w tę strategię – mówi Mariusz Machnicki, dyrektor Outlet Park.

Klienci Outlet Park Szczecin mogą skorzystać nie tylko z unikatowej formuły zakupowej, ale także z bogatej oferty gastronomiczno-rozrywkowej. Na terenie centrum działa kino Helios, klub fitness sieci Calypso, przychodnia Dom Lekarski oraz nowoczesny plac zabaw dla dzieci, wyposażony m.in. w zestaw urządzeń interaktywnych z grami edukacyjnymi.
W strefie restauracyjno-kawiarnianej znajdują się Cukiernia Sowa, Kuchnia Marche, North Fish, SO!COFFEE oraz Yogo Haus.

Outlet Park Szczecin został wzniesiony w 2012 roku.  W centrum handlowym o całkowitej powierzchni 30,2 tys. mkw. znajduje się 118 sklepów i punktów usługowych, m.in.  Calvin Klein, CCC, Empik, Guess, Levi’, Media Expert, Pierre Cardin, Tommy Hilfiger. Galeria posiada również 1000 bezpłatnych miejsc parkingowych.tagi: Rossmann, drogeria, Outlet Park Szczecin,