Personalia

Dan Cake wzmacnia zespół

Czwartek, 25 kwietnia 2019
Dan Cake, jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju, w związku z planowaną rozbudową mocy produkcyjnych wzmacnia Zespół. Do grona pracowników Spółki dołączył Kamil Piątkowski, który objął stanowisko Szefa Działu Produkcji.
Kamil Piątkowski ma dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte w pracy w fabrykach polskich i zagranicznych. Pracował m.in. w takich firmach jak: P.P. Hellena, McCain Poland, Colgate-Palmolive Manufacturing Poland, w których odpowiadał m.in. za procesy produkcyjne oraz ich optymalizację. Od 2013 r. zatrudniony był w firmie Aryzta/ FSB Piekarnie, w której sprawował funkcje m.in. Szefa Zakładów w Strzegomiu oraz Michałowie-Reginowie. W Dan Cake będzie odpowiedzialny za całość procesu produkcyjnego Spółki, w tym optymalizację produkcji.

Kamil Piątkowski ma wykształcenie wyższe, ukończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na kierunkach Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Posiada również tytuł MBA zdobyty na uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

„Jest nam miło powitać Kamila w Dan Cake Polonia. Kamil ma wieloletnie doświadczenie, które zdobywał w znaczących organizacjach z sektora produkcji żywności w Polsce i na świecie. Jestem przekonana, że zarówno jego bardzo duże doświadczenie zawodowe, w tym umiejętności zarządzania i optymalizowania produkcji oraz zarządzania zespołem, jak i predyspozycje osobowe, znacząco przyczynią się do umocnienia pozycji Dan Cake jako czołowego producenta w branży piekarniczo-cukierniczej w Polsce oraz lidera w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych w kraju” – powiedziała Małgorzata Chudzik, Członek Zarządu Dan Cake.

„Dan Cake to bardzo silna organizacja, która planuje dalszą rozbudowę swoich mocy produkcyjnych. Zarządzanie produkcją jednego z czołowych graczy na rynku polskim jest dużym wyzwaniem dla osoby zajmującej się tym zawodowo. Jestem przekonany, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w międzynarodowych organizacjach, jak i wykształcenie, będą mocnym wsparciem w mojej codziennej pracy” – powiedział Kamil Piątkowski, Szef Działu Dan Cake.tagi: Dan Cake, Kamil Piątkowski,