Nowe placówki handlowe

Odnowiony, nowoczesny i kuszący cenami: rusza sklep Biedronka w Brześciu Kujawskim

Czwartek, 11 kwietnia 2019
Mieszkańcy Brześcia Kujawskiego od środy, 10 kwietnia br., ponownie mogą robić zakupy w swoim lokalnym sklepie Biedronka. Placówka przy ul. Kolejowej 8, uruchomiona po gruntownym remoncie, zachęca nowym wyglądem, powiększoną salą sprzedaży i promocjami na wybrane artykuły, które w tygodniu otwarcia wyniosą nawet 43 procent!
– Remont sklepu w Brześciu Kujawskim wiązał się z rozbudową sali sprzedaży i wprowadzeniem nowego formatu 2.0.  Oznacza on zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów, ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. W odnowionym sklepie znajdzie się wszystko, czego konsumenci oczekują od nowoczesnej i przyjaznej sieci handlowej – mówi Marcin Kajser, straszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialny za sklepy Biedronka w Brześciu Kujawskim.

Wyremontowany sklep przy ul. Kolejowej 8 ma powiększoną do 850 m2  salę sprzedaży, 5 kas i wygodny parking dla zmotoryzowanych klientów, z 50 miejscami parkingowymi.

Warto zwrócić uwagę, że zmodernizowana placówka stała się też bardziej przyjazna dla środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. W sklepie zastosowano oświetlenie LED, a urządzenia chłodnicze wykorzystują ekologiczne gazy, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”), zaś w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

Od dzisiaj do 16 kwietnia br. lub do wyczerpania zapasów na klientów w Brześciu Kujawskim czekają specjalne oferty: wybrane produkty kupić można nawet 43 procent taniej. Klienci, którzy przyjdą na otwarcie sklepu w Brześciu Kujawskim mogą liczyć na darmową degustację świeżego pieczywa i soków.

Biedronka w Brześciu Kujawskim będzie czynna od poniedziałku do czwartku od 6:30 do 21:00, w piątek i sobotę od 6:30 do 22:00, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.tagi: Biedronka, Jeronimo Martins Polska ,