Kategorie produktów

Fabryka Gillette w Łodzi wspiera kobiety z branży technologicznej

Piątek, 29 marca 2019 HURT & DETAL Nr 03/157. Marzec 2019
Procter & Gamble – globalny lider branży FMCG od lat wspierający równość płci – już po raz drugi otwiera przed studentkami politechnik, drzwi do kariery w największej fabryce Gillette na świecie.
Zgodnie z raportem „Kobiety na politechnikach 2018” zaledwie 13% wszystkich studiujących kobiet wybiera uczelnie techniczne. Aby zmienić ten stan rzeczy, P&G inicjuje wydarzenia, które pomagają młodym kobietom przełamywać stereotypy i zachęcają do budowania swojej ścieżki rozwoju właśnie w tych dziedzinach.

Future Female Leader to program adresowany do studentek III-V roku uczelni technicznych, które chcą rozwijać swoją karierę w sektorze technologiczno-inżynieryjnym. Projekt organizowany przez fabrykę Gillette w Łodzi to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i nowych umiejętności, ale również niepowtarzalna okazja, by przekonać się jak wygląda praca w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych na świecie fabryk Procter & Gamble.

Warto podkreślić, że uczestnictwo w projekcie Future Female Leader nie tylko pozwala zdobyć nową wiedzę i umiejętności, ale również otwiera drzwi kariery w P&G oferując perspektywę kontynuacji pracy w fabryce Gillette w Łodzi. Spośród młodych kobiet, które wzięły udział w zeszłorocznej edycji, 25% z nich zostało zatrudnionych, a 100% oceniło warsztaty jako wartościowe i godne polecenia.tagi: Procter & Gamble, Fabryka Gillette, kobiety, pracownik, branża technologiczna,