Drogeria

Rossmann przedłuża umowę najmu w Galerii Twierdza Kłodzko

Środa, 06 marca 2019
20 lutego br. nastąpiło ponowne otwarcie sklepu Rossmann w Galerii Twierdza Kłodzko, po trwającym niespełna miesięcznym okresie remontu. Marka przedłużyła także kontrakt najmu powierzchni w centrum. Galeria Twierdza Kłodzko jest największym centrum handlowym w regionie. Centrum w tym roku obchodzi 10-lecie działalności.
Firma Rossmann, jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, przeprowadziła gruntowny remont sklepu w Galerii Twierdza Kłodzko, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby swoich klientów. Dzięki modernizacji, klienci centrum mogą korzystać z nowoczesnej przestrzeni sklepu, która zapewnia większą wygodę i komfort robienia zakupów. W ramach sklepu powstały m.in. dwie kasy samoobsługowe. Jednocześnie marka przedłużyła umowę najmu 420 m kw. powierzchni w centrum na kolejnych 7 lat.

- Przedłużenie umowy najmu na kolejne lata przez firmę Rossmann potwierdza pozycję Galerii Twierdza Kłodzko jako najważniejszego centrum handlowego w regionie. Cieszymy się, że nasi najemcy zmieniają się dla swoich klientów, by proponować jeszcze większy komfort robienia zakupów w naszym centrum. Dzięki odświeżeniu wyglądu sklepu nasi klienci mogą w łatwy i wygodny sposób korzystać z bogatej oferty zdrowie i uroda. To także dowód na zaufanie, jakim obdarzają nas najemcy. Galeria Twierdza Kłodzko jest obecnie wynajęta w 100% - podkreśla Tomasz Nowakowski, Asset Manager, EPP.

Centrum wyróżnia między innymi ciekawa architektura nawiązująca do historycznej, górującej nad miastem Twierdzy Kłodzko z XVII wieku. Architekci projektujący centrum wyraźnie inspirowali się surową architekturą jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych fortec w Polsce – poprzez zastosowaną bryłę, użyte materiały oraz wykorzystanie kamienia na elewacji. Łącząc to z nowoczesnymi elementami, technologicznymi rozwiązaniami i funkcjonalnością charakteryzującą współczesne budownictwo, architektom udało się uzyskać harmonię tradycji z nowoczesnością.

- Galeria Twierdza Kłodzko to jedyna galeria handlowa w regionie z tak bogatą ofertą sklepów, usług oraz rozrywki. Dla okolicznych mieszkańców to nie tylko miejsce, gdzie mogą wygodnie zrobić zakupy, korzystając z bogatej oferty sklepów w jednym miejscu. ale także przestrzeń zapewniająca wypoczynek i rozrywkę. Oferujemy więcej niż tylko zakupy – Galeria Twierdza Kłodzko to również ciekawe miejsce spotkań oraz sposób na spędzanie wolnego czasu z najbliższymi– wymienia Leszek Mazurek, dyrektor Galerii Twierdza Kłodzko.

Funkcjonująca od połowy 2009 roku Galeria Twierdza Kłodzko oferuje około 30 000 m kw powierzchni handlowej. W Galerii funkcjonuje ponad 60 sklepów, w tym H&M o powierzchni 2 000 m kw. oraz Reserved o powierzchni ponad 1 000 m kw. oraz liczne restauracje, punkty usługowe i rozrywkowe. Galeria dysponuje łącznie 1 200 miejscami parkingowymi. Kłodzkie centrum handlowe składa się z dwóch obiektów – Galeria Twierdza z hipermarketem Carrefour i strefą restauracyjną oraz Parku Handlowego z kinem Cinema 3D.tagi: Rossmann, Galeria Twierdza Kłodzko,