W związku w zakończeniem kadencji Prezesa Patricka Renault, Rada Spółki Muszkieterów oraz ITM Entrepreises ogłosiły decyzje personalne dotyczące Grupy Muszkieterów w Polsce. Funkcję Prezesa ITM Polska objął Jérôme Laxalt. Funkcję Prezesa spółek SCA PR Polska, MGI Polska oraz Baza Poznańska objął z kolei Jacques Schubert.
Jérôme Laxalt jest członkiem Zarządu ITM Entreprises oraz szefem Promex, struktury zajmującej się pozyskiwaniem finansowania zewnętrznego dla powstających i istniejących sklepów. Z Grupą Muszkieterów związany od 2000r. Jest właścicielem supermarketu Intermarché w Gazinet-Cestas.
Jacques Schubert, z Grupą Muszkieterów związany jest od 1987r. Jest członkiem Rady Spółki Muszkieterów. W latach 2006-2010 pełnił funkcję Prezesa ITM Polska. Prowadzi sklep Intermarché w Bourbourg.
W ubiegłym roku uchwalono 14 tys. stron nowego prawa....
Bądź na bieżąco z wiadomościami z rynku FMCG
Zaprenumeruj bezpłatny newsletter Portalu Kupców Polskich
Bezpłatny newsletter, to przegląd najważniejszych wiadomości ukazujących się w Portalu Kupców Polskich
www.hurtidetal.pl. Subskrypcja bezpłatna!
Aby zamówić newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w polu poniżej.
Twój adres został dodany do naszego newslettera, dziękujemy!Podany adres email jest niepoprawny
Podając adres email wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pokaż więcej)
podanych przeze mnie w powyższym formularzu w zakresie danych identyfikacyjnych i teleadresowych przez Wydawnictwo
Fischer Trading Group Spółka z o.o. dla celów promocji produktów i usług
oraz na dostarczanie mi informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, a powyższą zgodę mogę w każdej chwili cofnąć w
całości lub w części. Więcej o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci w związku z tym uprawnieniach czytaj w Regulaminie.
Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.