Kampanie i Promocje

To już 80 lat tradycji! Tymbark tłoczy najlepsze owoce

Piątek, 04 marca 2016
Są tacy eksperci, którzy doskonale wiedzą, jak należy traktować owoce, by wydobyć z nich pełnię smaku. Są takie owoce, które trzeba dobrze poznać, by zrozumieć ich bogate wnętrze. Jest też taka marka, która połączyła wiedzę specjalistów i doskonały smak owoców, by tłoczyć najlepsze soki – już od 1936 roku wiadomo, że to Tymbark! Dzięki nowej kampanii marki każdy może poznać sekret tego sukcesu.
W tym roku mija dokładnie 80 lat, odkąd polskie jabłka wpadły w ręce ekspertów Tymbarku i zaczęło się wielkie tłoczenie. Co jest potrzebne, by tworzyć najlepsze soki? Z pewnością trzeba mieć wiedzę i doświadczenie – a Tymbark przez lata poznawał tajniki odpowiedniego podejścia do owoców. Należy też sięgać po najlepsze surowce – eksperci Tymbarku od 80 lat współpracują z zaufanymi polskimi sadownikami i wiedzą, gdzie szukać idealnych jabłek. Co jeszcze świadczy o ekspercie? Dbanie o jakość produktów, troska o każdy szczegół – Tymbark ma to wszystko! Bo to już 80 lat historii doskonałego smaku i doświadczenia w tłoczeniu najlepszych soków.

By uczcić swoje 80-lecie, Tymbark stworzył specjalną linię soków 100% Tłoczonych z Jabłek: Champion, Antonówka i Jonagold to specjalne urodzinowe niespodzianki dla Konsumentów. W nowej kampanii marki poznajemy natomiast sekrety 80-letniej tradycji.

Animowany spot w prosty i humorystyczny sposób przedstawia historię tłoczenia w Tymbarku i proces pracy ekspertów. Odwzorowuje on też podejście marki do owoców – pokazuje, że Tymbark to połączenie wiedzy specjalistów z ich troskliwym podejściem do pracy i radością, jaką gwarantują jej efekty. Wchodzimy w świat designu opakowań nowej linii soków 100% Tłoczonych z Jabłek, by dowiedzieć się, jak to się dzieje, że są one tak pyszne i wyjątkowe. Dowiadujemy się też, ile pracy i zaangażowania wymaga proces tłoczenia. Na koniec 80 lat historii tłoczenia Tymbarku przypieczętowane zostało wielkim tłokiem, pod który wpadają wszystkie jabłka, zanim zostaną zamknięte w kartonie pysznego soku. To właśnie gwarancja smaku soków Tymbark!

Zapraszamy do zapoznania się ze spotem na YouTube.źródło: maspex.com


tagi: Maspex, Tymbark, soki,