Wiadomości

Uniwersytet Przedsiębiorczości - Wiedza na miarę sukcesu

Środa, 23 września 2015
Wraz z pierwszym dzwonkiem uczniowie powrócili do szkolnych ław, studenci w blokach startowych wyczekują rozpoczęcia pierwszych wykładów, a w GK Specjał rusza Uniwersytet Przedsiębiorczości sieci Livio i Nasz Sklep. Czy ktoś jeszcze nie wie co to takiego?
Ważny dla wszystkich

Uniwersytet Przedsiębiorczości to przede wszystkim program dedykowanych szkoleń, warsztatów i nowoczesnych narzędzi edukacyjno-informacyjnych, wsparty systemem kontroli i motywacji, który zapewni naszym franczyzobiorcom i ich pracownikom możliwości rozwoju oraz budowania przewagi konkurencyjnej na polskim rynku FMCG. Uniwersytet  to również szansa dla naszych partnerów handlowych - wyjątkowe narzędzie współpracy oraz sposób dostępu do właścicieli i pracowników sklepów zrzeszonych w naszych sieciach. To możliwość budowania nowych, silniejszych relacji handlowych i biznesowych. Ale także wsparcie dla pracowników GK Specjał, które umożliwi im rozwój oraz ułatwi komunikację z uczestnikami i partnerami projektu.

Start już wkrótce

Z każdym dniem jesteśmy bliżej inauguracji pierwszego „semestru uniwersyteckiego” -  sfinalizowaliśmy umowę z firmą Gromar – dostawcą platformy e-learningowej, zawieramy umowy z partnerami handlowymi, prowadzimy finalne testy funkcjonalności platformy i szkoleń, dopracowujemy ostatnie szlify szaty graficznej i rozpoczynamy kampanię informacyjną. Wszystko to aby już w IV kwartale tego roku „otworzyć aule uniwersytetu” dla naszych franczyzobiorców.
Kluczowym warunkiem powodzenia naszego projektu jest udział wszystkich naszych franczyzobiorców i ponad 20 tysięcy pracowników zatrudnionych w ich sklepach, zaangażowanie i wsparcie naszych partnerów handlowych oraz nasza ciężka praca. Razem odniesiemy sukces!

Dariusz Bożektagi: GK Specjał , Livio , Nasz Sklep , Uniwersytet Przedsiębiorczości ,