Konferencja biznesowa z Uczestnikami sieci Chata Polska
Piątek, 19 czerwca 2015
W piątek, 12 czerwca br. w Hotelu Andersia w Poznaniu odbyła się Konferencja biznesowa, w której wzięli udział Franczyzobiorcy Chaty Polskiej, Producenci, Przedstawiciele mediów i Pracownicy.
Podczas części oficjalnej Prezes Grupy MAR-OL Sylwester Maćkowiak przedstawił aktualne trendy rynkowe oraz omówił rozwój rynku FMCG w Polsce.
Głównym tematem konferencji było zaznajomienie Franczyzobiorców z planami spółki: z rozbudową Magazynu Centralnego Grupy oraz poszerzeniem asortymentu. Pakiet korzyści z tytułu korzystania z udogodnień, które udostępnia Franczyzodawca przedstawił jeden z Uczestników sieci, Bogusław Dytko. Goście zapoznać się mogli również ze strategią marketingowo-komunikacyjną Chaty Polskiej na najbliższe miesiące. Gościem specjalnym konferencji była znana blogerka Marieta Marecka, która podczas konferencji przygotowywała kulinarną niespodziankę dla zaproszonych gości. Marieta będzie twarzą kampanii wizerunkowej, która rusza od września br.
Podczas konferencji wyróżniono również trzynastu Promotorów sieci, którzy odebrali statuetki z rąk Właściciela sieci, Roberta Siemińskiego i Prezesa Grupy, Sylwestra Maćkowiaka.
W części nieoficjalnej Goście wzięli udział w zabawie wizytówkowej oraz prezentacjach i pokazach zaproszonych Producentów. Doznania muzyczne i dobrą zabawę zapewnili: poznański zespół AudioFeels i DJ z lokalnego radia. Około północy część z Gości mogła poznać tajniki gry w ruletkę w znajdującym się w hotelu Casino Poland.
Bądź na bieżąco z wiadomościami z rynku FMCG
Zaprenumeruj bezpłatny newsletter Portalu Kupców Polskich
Bezpłatny newsletter, to przegląd najważniejszych wiadomości ukazujących się w Portalu Kupców Polskich
www.hurtidetal.pl. Subskrypcja bezpłatna!
Aby zamówić newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w polu poniżej.
Twój adres został dodany do naszego newslettera, dziękujemy!Podany adres email jest niepoprawny
Podając adres email wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pokaż więcej)
podanych przeze mnie w powyższym formularzu w zakresie danych identyfikacyjnych i teleadresowych przez Wydawnictwo
Fischer Trading Group Spółka z o.o. dla celów promocji produktów i usług
oraz na dostarczanie mi informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, a powyższą zgodę mogę w każdej chwili cofnąć w
całości lub w części. Więcej o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci w związku z tym uprawnieniach czytaj w Regulaminie.
Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.