Konkursy

Zostań Gwiazdą odcinka #PyszneStudio

Poniedziałek, 22 lipca 2019
Marka Bracia Koral, która w tym roku obchodzi okrągłe 5-te urodziny, przygotowuje dla swoich fanów kolejne jubileuszowe konkursy. Tym razem zachęca wszystkich oglądających kanał marki „Pyszne Studio” i chętnych do eksperymentowania w kuchni, do zaprezentowania własnego przepisu na deser z użyciem lodów z kolekcji Bracia Koral. Przepis może być przedstawiony w dowolnej formie - tekst, zdjęcie lub video, z których jury wybierze 5 tych najbardziej kreatywnych. Laureaci otrzymają zaproszenie na nagrania odcinków specjalnych z ambasadorem marki i kucharzem „Pysznego Studia” Damianem Kordasem oraz atrakcyjne nagrody.
Marka Bracia Koral wiosną tego roku, z okazji 5-tych urodzin, wystartowała z kulinarnym show „Pyszne studio” na kanale YouTube. Gospodarzem cyklu, aż 40-stu kulinarnych odcinków, został nowy ambasador marki Bracia Koral – Damian Kordas - najmłodszy w Europie zdobywca tytułu Masterchef’a, w kolejnych odcinkach prezentuje kreatywne i jednocześnie szybkie do przygotowania desery z lodami w roli głównej.  Pod odcinkami oraz w mediach społecznościowych marki fani wymieniali się ciekawymi przepisami co zainspirowało organizatorów do przygotowania konkursu, który pozwala na występ w odcinkach specjalnych programu.
 
Aby wziąć udział w nagraniach „Pysznego Studia” razem z Damianem Kordasem należy do 12 sierpnia umieścić pod postem konkursowym na facebooku Bracia Koral przepis na deser z użyciem lodów z kolekcji marki w formie tekstu, zdjęcia lub nagrania video oraz wysłać je na adres mailowy konkurs@smi.agency. Na 5 najbardziej kreatywnych zgłoszeń czeka nie tylko zaproszenie na nagrania odcinków specjalnych, ale również fartuch Bracia Koral z podpisem Damiana Kordasa oraz bon o wartości 500 złotych na unikalną biżuterie marki Giorre Polska z Swarovski Crystals.


Link do kanału „Pyszne Studio” w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCgBNMf1AufJzbvesHUibupA?view_as=subscriber

Regulamin dostępny na: https://tinyurl.com/y498op8b
tagi: #PyszneStudio, Bracia Koral,