Konkursy

Czas na zabawę! Wygraj z VARTA Consumer Polska!

Poniedziałek, 11 marca 2019
VARTA Consumer Batteries po raz kolejny zaprasza do udziału w swojej akcji „Czas na zabawę”. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w zabawie, ma szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody pieniężnej: 5 000 zł na wymarzony, wakacyjny wyjazd. Nagrodą, którą otrzyma każdy uczestnik, jest voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie bookingowym - Travel by Inspire.
Wakacje to idealny czas na zabawę!

Kto z nas nie marzy o beztroskich chwilach spędzonych w najpiękniejszych zakątkach globu? Wakacje bez wątpienia są jednym z najprzyjemniejszych momentów w trakcie roku. 78% Polaków planuje swoje urlopy z wyprzedzeniem. W poszukiwaniu najlepszej opcji podróżniczej przeglądamy setki ofert i sumiennie odkładamy oszczędności na wymarzony wyjazd. Coraz częściej decydujemy się też na odkrywanie nowych, nieznanych dotąd destynacji, które dostarczą niezapomnianych wspomnień na lata. Kochamy podróżować! Niezależnie od tego, czy robimy to w pojedynkę, czy w towarzystwie, wakacyjny czas wiąże się z radością, wypoczynkiem i zabawą. Produkty VARTA Consumer Polska to najlepsi kompani w podróży. Z myślą o wszystkich czekających na wakacje marzeń, organizatorzy zaplanowali wyjątkową promocję i konkurs.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zabawie?

Akcja „Czas na zabawę” została oparta na prostych i przejrzystych zasadach. W okresie od 18.02.19 do 31.07.19 wystarczy zakupić dwa wybrane opakowania baterii VARTA: Longlife Power AA, Longlife Power AAA lub specjalistyczne CR 2032. Paragon należy zachować, a następnie zarejestrować zakup na stronie akcji www.czas-na-zabawe.pl. Następnym krokiem jest wykonanie zadania konkursowego. Aby zdobyć serce jury, należy przygotować zdjęcie bądź film, które pokażą, jak dobrze można bawić się w trakcie wakacji. Liczy się kreatywność oraz dobra zabawa! Wszystkie prace trafią do konkursowej galerii na stronie akcji, która będzie stanowić bazę rozmaitych, wakacyjnych inspiracji.

Akcja trwa od 1 marca do 31 lipca 2019 r.

Zaplanuj swój wymarzony wyjazd!

Biorąc udział w konkursie, można wygrać jedną z trzech nagród pieniężnych o wartości 5000 zł. Ta kwota z pewnością pomoże zrealizować wakacyjne marzenie! Każdy uczestnik, który zakupi dwa opakowania baterii biorących udział w akcji, otrzyma nagrodę gwarantowaną: voucher o wartości 100 zł do wykorzystania u partnera akcji – Travel by Inspire. Dzięki voucherowi i bogatej ofercie Travel by Inspire planowanie idealnego wyjazdu obędzie się bez przeszkód. Na wszystkich podróżników czekają bowiem bilety lotnicze WizzAir czy LOT w pakiecie z pobytem w hotelach, hotele znanych sieci tj. Holiday Inn, Ibis czy Sofitel, najpopularniejsze atrakcje turystyczne oraz wiele, wiele innych. Każdy amator podróży znajdzie coś dla siebie!

Zainspiruj się!

Zorganizowanie wakacyjnego wyjazdu jeszcze nigdy nie było tak proste! Dzięki ofercie Travel by Inspire każdy zaplanuje idealne wakacje bez wychodzenia z domu. Tej wiosny VARTA spełnia wszystkie podróżnicze marzenia, nawet te najskrytsze. Wygraną w konkursie można przeznaczyć na dowolny cel - od wyjazdu do Norwegii w poszukiwaniu zorzy polarnej po rodzinny pobyt w Disneyland. Wierzymy, że świat stoi przed nami otworem! W poszukiwaniu inspiracji zachęcamy do przeglądania profilu Facebookowego marki VARTA, na którym znajdzie się wiele cennych informacji dotyczących akcji.

VARTA – In service for you

Akcja promocyjna stanowi wsparcie kampanii wizerunkowej marki. Kojarzona od lat z dostarczaniem najwyższej jakości ogniw, ładowarek i latarek, VARTA Consumer Polska, zmieniła bowiem w maju 2018 roku swoje hasło przewodnie na „VARTA – In service for you”. Dosłowny przekaz to: „Jesteśmy po to, aby pomagać”. VARTA dostrzega potrzeby swoich konsumentów, proponując im proste oraz funkcjonalne rozwiązania, które ułatwią im życie.  

Więcej informacji o akcji znajduje się tutaj: www.czas-na-zabawe.pl.tagi: VARTA Consumer Polska, Travel by Inspire ,